Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dragon Age: Vérvonalakban...

A Dragon Age: Vérvonalakban nem lehet úgy szerelmesnek lenni Morrigannel h ne akarjon elmenni?

Figyelt kérdés

1x már megtörtént a közös kalandunk aztán meg tök jól elvoltunk és mikor akartam a 2. kalandot, nemet mondott.

Megkérdeztem tőle, hogy miért és azt mondta, hogy ő úgy érzi, hogy a szerelem gyengeség. Most már csak barátok vagyunk de engem nagyon érdekelne hogy meglehetett-e volna oldani?



2014. márc. 3. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen elmegy,mert hát úgy folytatódik a sztori :)

Én is próbáltam,néztem neten hátha,de a végén lesz egy ajánlata,nem tudom végigjátszottad-e.

2014. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még nem játszottam ki. De spoilerezhetnel, hogy milyen ajánlatot tesz :D. Nekem nem rontja a kedvem a spoiler. És azzal, hogy csak barátok lettünk még fennáll az ajánlatnak a lehetősége?
2014. márc. 4. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát,ha szeretők voltatok,a végén kiderül hogy aki szürke kamarás,az sajnos hamar fog meghalni,igy felkell áldoznod magad hogy meghaljon a bestia.Ekkor Morrigan,az utolsó este bejön a szobádba és azt mondja,van egy módja hogy ne haljmeg,ha együtt töltitek az éjszakát és a születendő gyermek az övé lesz,nem kérdezed,nincs jogod stb.Ha igy döntesz túléled,viszont egy démongyermek fog megszületni,aminek amúgy tuti lesz vmi témája a nemsoká a 3.részben.
2014. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
COOOL *o*
2014. márc. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!