Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Dragon Age Vérvonalakban a...

A Dragon Age Vérvonalakban a DVD 2 mire való?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem meg a játékot, és a csomagban volt dvd 1, meg dvd 2, a dvd 1-ről teljes mértékben föltelepítette a játékot, nem is kérte a dvd 2-t. Ha beteszem a dvd 2-t, és bepörgeti a lemezt, bejön a kezdő képernyő, hogy játék, uninstall, kilépés,... Amikor a dvd2-van bennt, és el akarom indítani a játékot, azt írja ki, hogy: "nem jó lemez van a meghajtóban, kérjük tegye be az eredeti lemezt!" Ezek után semmi értelmét nem látom a 2. lemeznek, akkor meg minek adták hozzá? Légyszi ha tudjátok, írjátok, én egy multiplayer-re gyanakodtam, de nemtudom...
2011. jan. 22. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs a játéknak multija!

Szerintem elbaszták a csomagolást, nekem 1 dvd van...xd

2011. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem a kézikönyv alatt volt egy papírtokban, amire nagy betűkkel az EA van nyomtatva, alatta kissebbel, hogy disc 2, meg a rendesen az alap cd-re is rá van írva hogy disc one.
2011. jan. 24. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Paszolom mire jó XD

Sose hallottam még ilyenről :S

2011. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg a második DVD-n vannak plusz nyelvi fájlok, meg ilyen technikai cuccok (nekem is így van meg DVD 2, de pontosan én se jöttem rá mire jó, és nem is nagyon piszkáltam, mert anélkül is jól működött). Multiplayer biztos nincs.
2011. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!