Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon Age Origins?

Dragon Age Origins?

Figyelt kérdés
Valaki tud hozzá magyarítást? Mert seholse találtam magyaritasok.hunmeg úgyvan h amgyarul jelent meg viszont nekem nem magyar.1 szó mint 100 tud valaki magyaraítást?
2011. nov. 3. 16:29
 1/1 anonim válasza:

Mivel a Magyarországon megjelent verzió és a legelterjedtebb torrentes verzió is tartalmaz magyar nyelvet, ezért már elég kis esélye van, hogy találsz jó magyarosítást a neten.

Megoldás:

- Ha letöltött verziód van (nem mondtad, hogy eredeti), akkor keress egy multi language verziód és töltsd le újra.

- Ha eredeti, csak külföldön vett verzió (nem mondtad, hogy letöltött), akkor szerintem vedd fel a kapcsolatot a az EA ügyfélszolgálattal, és kérj tőlük segítséget. Nekem mikor gondom volt egy játékukkal (a bolti verzióból hiányzott pár kód) készséggel és gyorsan segítettek.

2011. nov. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!