Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem meg AC4 vagy Bf4?

Melyiket vegyem meg AC4 vagy Bf4?

Figyelt kérdés
tudom két különböző műfaj, előbb utóbb mindkettőt megfogom venni, de egyszerre csak az egyikre van pénzem mindkettő nagyon tetszik, de nem tudok dönteni, ha a helyemben lennétek melyiket vennétek? tapasztalatok, érvek, vélemények stb.

2014. jan. 27. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos a Bf4-et venném, az hónapokra leköt, az AC4 sztoriját 2 délután alatt végigviszed, aztán eltűnt egy tízezresed közben meg. Ha konzolra akarod, akkor javaslom, hogy az AC4-et használtan vedd meg, úgy olcsóbb jóval.
2014. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja igen elfelejtettem PC
2014. jan. 27. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan én az Assassins Creedet preferálom, ebben a szituációban mégis a BF4-et venném előbb, azon okból, amit az első is leírt. A multiplayer része rengeteg időre le tud kötni.
2014. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ac 4 et vennem
2014. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!