Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot vegyem? Max...

Melyik játékot vegyem? Max Payne 3 vagy Dishonored vagy Far Cry 3?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudok dönteni, mivel a max payne 3-ra már a 2012-es júniusi megjelenés óta fáj a fogam, a Dishonored-et már tört verzióban kipróbáltam, de mivel eddig a procim nem volt elég hozzá, kissé élvezhetetlen volt, és lényegében ugyanez az indok áll a Far Cry mellet.
2014. jan. 7. 17:55
 1/4 ZolaZotya ***** válasza:
Far Cry 3 szerintem
2014. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Far Cry 3
2014. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dishonored
2014. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dishonored a legjobb ezek közül, esetleg a Far Cry 3, de szerintem semmiképen ne a Max Payne 3-mat válaszd!


A Dishonored remek játék minden téren, mostanában vittem ki és, hát.... Én a kritikusokkal ellentétben nem csalódtam a végében sem. Kicsit tényleg sablonos a sztori, de ennek ellenére nagyon megnyerő, és a játék élmény valami fantasztikus! Ez a játék a Theif legértelmesebb újragondolása. Egyébként ennyire lenyűgöző világot nagyon rég láttam, a küldetések jelentős része pedig felejthetetlené vált számomra. A grafika nem a legszebb, de mégis a Bioshock óta még semminek sem sikerült így beszippantania engem mint ennek a gamenek :)

Ja és a patkányok a legjobbak :P


A farcry 3 is nagyon jó, bár nekem azontúl, hogy gyönyörű nem igen tudott mást mutatni! A sztori eleinte nagyon bejött, de a játék végén nem bírtam visszafojtani a röhögést. Nekem amúgy kicsit túl egyszerű volt, de ez szubjektív.... Hmm... Lehet, hogy ez kicsit szigorú vélemény az F3-mal kapcsolatban ? Azért szépítésként leírom, hogy azért tényleg nagyon jó játék a hibáin túl és, bár ezek nem kis hibák én nem tudok rá haragudni.


A Max Payne 3 olyan, hogy ha nem játszottál az előző két résszel akkor az úgy nem az igazi, viszont ha játszottál az 1-2vel akkor igazából már ezzel is játszottál. A grafot felújították, írtak egy középszerű sztorit, és kb. ennyi. Szerintem a másik két játék mellet említeni sem szabad! A Max 3 csak egy rókabőr.... Jó Dishonoredezést, vagy F3-mazást :)

2014. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!