Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3-hoz milyen játékot ajánlan...

Ps3-hoz milyen játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretem az autós(needforspeed)a mászkálós, lövöldözős játékokat is. Asssissianból meg a COD-ból melyik a legjobb?

2014. jan. 7. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs pc-d amin játszhatod ezeket, akkor bármit megvehetsz. Ha van PC-d, akkor csak a ps3-ra való játékokat vedd meg. Amúgy legjobb résznek mindig a legújabbat mondják. A CoD a multi miatt jó, az nfs-t meg nem ismerem, ki kellene próbálni mostmár.. :D
2014. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van pc-m de ps3-ra vennék most játékot
2014. jan. 7. 17:55
 3/7 ZolaZotya ***** válasza:
ps3-ra én az exkluzívokat venném: The Last of Us, Uncharted 1-2-3. Gran Turismo 6, Ratchet and Clank akármelyik
2014. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik legjobb játék a generációban: The Last of Us.

Nagyon jó még az Uncharted is, Gran Turismo 5-6, vagy ha arcade kell akkor Motorstorm, lövöldözősből még Killzone 2-3, mászkálósból meg Infamous 1-2 ami most hirtelen eszembejut.

2014. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

God of War, a legjobb játék Ps3-ra. Rengeteg játékot játszottam, de a God of Warhoz semmi sem hasonlítható. Az összes része fantasztikus, a legjobb talán a 3. Ha azt kihagyod, egy rohadt nagy élménytől fosztod meg magadat.

A Sleeping Dogs is nagyon jó, olyan hangulata van, hogy egyszerűen beszippant az egész, komolyan, jobb mint a GTA-k. Uncharted is megér egy próbát, esetleg a Last of Us, bár annak az árából veszel 3 használt játékot.

2014. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor én is írok még:

Beyond: Two Souls - ez 1 nagyon jó történet, és szerintem a Last of Us mellett a legjobb játék, amivel idáig játszottam, gamer létemre kijelenthetem ezt szerintem, mert nagyon jó a történetük.

Talán még a Metal Gear Solid-ot is ide tudom sorolni, bár azzal még nem játszottam.. :D

2014. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

platformernek(mászkálós):Jak and Daxter Trilogy

Ratchet and Clank

2014. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!