Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a mai játékokról?

Pegazus900 kérdése:

Mit gondoltok a mai játékokról?

Figyelt kérdés

Nekem az tetszik ma bennük a legjobban hogy ha ránézek egy borítóra akkor ugyan azt látom majd a játékban is grafikailag nem úgy mint régen.

Ami viszont nem tetszik hogy ennél többre is képesek lennének.Néhány sőt egy jó pár játéknak olyan bugyuta története van hogy én bújok el.És az is hogy pc-re manapság minden játék optimalizálatlan vagy korlátolt fps amit csak egy kis idő tudsz leszedni ha nem tudod hogy kéne.(Igen AC4 xD)

A nextgenről meg annyit hogy a grafika helyett most már dolgozhatnának a jobbnál jobb sztorikon és MI-on stb...



2014. jan. 26. 17:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Aki BF vagy CoD-ot a single miatt veszi meg, az vagy nagyon gazdag, vagy nagyon hülye. Ez főleg a BF szériára, és az új CoD-okra vonatkozik.
2014. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Jah már elnézést,de azért egy játékot ne multi miatt készítsék el,ennyi erővel a BF3 hoz is kiadhatták volna ezeket a pályákat DLC formájánan és cső,ez is pénzre megy csak ki,de most tök mind1 nem csak BF ből áll a világ,többi mostani játékra mindig az áll amit írtam,szarok túl rövidek stb és rengeteg rész van,pár játéknál elég lenne 1 vagy 2 és ott is lenne a hossz játékidő!

Persze vannak kivételek hála istennek,van azért és lesz is 2014-re pár új játék ami tényleg egyedi de sajnos ez a megjelenő játékok kb 30%-a,többi mint tucat rövid szarok.

2014. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hozzá tenném hogy a konzolos címeket nem említem,ott is van ami eléggé trágya de pl nekem volt PS2-öm és arra is kiadták a killzone valamelyik részét,na azzal rohadt sokat nyomtam és rettentően egy hosszú játék volt,ha jól tudom kb 1 hónapig nyomtam a kampányt és eléggé sokat játszottam,és persze nagyon szép volt a PS2 képességeihez mérten.

De páldául sok fejlesztő brigád bele esik abba a hibába hogy nem tudják eldönteni hogy most grafika,de gyengébb szotori vagy gyengébb grafika és részletesség de nagyon jó történet!

Említsem most meg a GTA-t,ahova beraktak egy kib aszott nagy nyitott mappot ami szép is (persze majd PC-) de a történet valami rohadt gyenge,meg az az erőltetett karakter pfuu ki nem lehetett hagyni ááá...

Az Online-t meg ne is említsem,kb a küldetések 99,99% arról szól hogy elvállalod a küldit,lövöldözöl 15461541652 billiárd emberre majd ellopsz valamit megint lövöldözöl mint a hülye elmész egy helyre és kész,szóval Online-t nem adtam volna még ki,persze csapatba jó lehet hülyéskedéssel de ha egyedül nyomod unalmas.

Lehet szídni kedves GTA fanok,de az én szememben ez a helyzet és kész,bár én is GTA fan vagyok de ez az 5 rész gyenge lett,SA-hoz képest semmi.

2014. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

GTA V-el inkább az ára a gond, 15ezer forintért sok

a Last of Us megjelenéskor volt csak 13ezer, ma meg már 9ezerért be lehet szerezni újonnan

2014. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
No igen a másik sajnos az ára amiben igazad van,rettentően sok pénzt hozott már Take Two vagy mi a francnak,de nem nekik több lé kell ezért marad az ára,szóval ez a kiadó is inkább pénzre hajt,persze a Rockstar szerintem nem,inkább szorította őket eléggé az idő! Például megjelenés elött 1 hónappal kezdték el ki írni a játékot,holott más játék már kb 3-4 hónappal a megjelenés elött aranylmezezes.
2014. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ezzel a GTA-s dologgal nem értek egyet. én a megjelenés első hetében megvettem Xbox 360-ra hozzátenném nem vagyok GTA fan. és szerintem eddig ez lett a legjobb rész. nekem a GTAIV nem jött be mert még azok a cuccok, járművek is kikerültek belőle ami a GTA SA-ban megvolt. hozzátenném azt is hogy engem abszólúte nem nyűgözött le a színtelen, komor, "kicsi" városi világ az SA-ban is inkább mucsán és környékén szerettem bóklászni. szerencsére ez a GTAV-ben már több szerepet kapott mert mehetek amerre a szem ellát és Xbox 360-on is marha faszául néz ki. én nem is hittem hogy ebből a hardverből még ennyit ki tudnak sajtolni.

Úgyhogy az én személyes véleményem az hogy a GTAV baromira jól sikerült, sajnos még nem volt időm kijátszani azóta. de le vagyok nyűgözve.. és a vételárat tekintve szerintem megéri az árát mert láthattunk már sz@r alkotást ennyiért vagy drágábban. Tehát annak ellenére hogy nincs időm nagyon játszogatni vele meg nincs XB Live előfizetésem nem bántam meg hogy megvettem. És szerintem legalább is remélem hogy ezzel a többség is így van.

2014. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nézd sok embernek sokszor a legyegyszerűbb dolgok és filmek tetszenek,főleg a hülye amerikaiaknak akiknek el lehet adni egy olcsó szar filmet is szinte,nézzük a Tolvajtempót,ez egy film ami arról szól h el kell lopnia 50 kocsit,van bene egy elrontott szexjelenet és tessék,csak úgy zabálták az amerikaiak és annyi pénzt hozott hogy nem igaz,történet mert a béka segge alatt van!

SA-ban meg jó grafika nem nagy szám de ott volt történet!!!

Annyit nyomoztál meg minden hogy a végére csak kiderült ki ölte meg CJ annyát,meg csomó mindenkiről kiderítette hogy egy áruló a családban,meg ott volt Sweet aki majdnem végig segített CJ-nek és csak őbenne tudott bízni,és olyan jól meg lett animálva minden hogy a család széthullik hogy nem igaz meg a veszekedések is,banda háborúk is teljesen jók voltak és ez megtörténhetne a valóságban is LA-ban,megísmert 1-2 maffia főnököt is akik végig segítettek szinte.

Meg a SA-ban én mindig azt láttam hogy CJ nem szeretett ölni,csak is akkor ha lőnek rá ehhez képest a GTA 5 főszereplőibe egy csepp jóindulat sem szorult,mindegyik egy tömeggyilkos akiket képtelen vagyok sajnálni és azonosulni, küldetések meg szarok voltak összes majdnem ugyan olyan,persze voltak benn pár jó dolgok és küldik pl mikor a FIB épületébe kellet bombát elhelyezni majd tűzoltóként bemenni! Minden esetre én 5 év alatt kicsit többet vártam volna na,mert minden résztletre oda figyeltek kivéve a fő szálra és történetre,meg a karakterekre!

Pl a néger olyan semmilyen lett,Trevor meg egy erőltetett karakter Michael meg családapa,de nyugodtan ől érzések nélkül szóval nehogy már,FBI viselkedés kutatói mikor kipróbálták gondolom jót röhögtek :D

Meg a küldetéseket is mennyire mondták hogy fú de jó el lehet dönteni hogy hogyan rabolod ki a bankot,jah csak kb a végére úgy is az lett hogy minigunnal aprítottad a fél várost...Akkor mi értelme is volt ennek?!

Viszont az nagyon tetszett hogy eldöntheted hogy mi legyen a történet vége,ki haljon meg a főszereplők közül stb...Ez nekem nagyon tetszett és ez egy egyedi pont.

DE jobban örülnék inkább a Duó karakterereknek mint a Triónak mert sok,főleg így elsőre.

2014. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tömören nekem a GTA 5 olyan mint ha 10 éveseknek találták volna ki ahol lehet lövöldözni ész nélkül.
2014. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"CJ nem szeretett ölni,csak is akkor ha lőnek rá"

Mondod ezt azok után hogy kombájnnal learattad a fél várost vagy fölgyújtottad lángszóróval az öregasszonyt. amellett hogy halálragázoltál többezer embert és tankkal szétzúztál mindent :D


Természetesen ízlés kérdése én erre azt tudom mondani hogy nekem is a San Andreas volt anno a kedvencem sok álmatlan éjszakát köszönhetek neki. sőt az Xbox Classicomat is miután havernál játszottam vele PS2-n :)

De én azt mondom hogy akár honnan is nézzük akár a teszteket akár a véleményeket a GTAV is méltó helyet foglal el a GTA sorozatban és nekem nagyon teccik. mint föntebb is írtam még nem játszottam ki de nagyon jól ellehet vele lenni és várom a PC-s verziót. amit ugyan bitosan nem veszek meg még1x de kiváncsi leszek milyen grafikai újításokat eszközölnek benne. de ettől függetlenül ajánlom mindenkinek mert nagyon is jó játék.

Persze vitázhatnánk ezen naphosszat mindig is lesz pozitív és negatív kritika. én minden esetre pozitív véleménnyel vagyok róla. Jah és szeretem az Amerikai tucatfilmeket és az olcsó kísértetes horrorokat :D

2014. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Persze most egy relatív,én kimerem jelenteni hogy nem tetszik de attól nem fogom lenézni azt,aki szereti :)

Sok embernek tetszik soknak nem,ez már csak ilyen lehet :D

Viszont CJ mikor gyújtott fel öregasszonyt? Mert én a küldetéses szálra gondoltam,mert attól hogy sokan ámokfutót csináltak missiok után CJ-ből az más,azt nem számítom bele a történetbe mert én a történetre értettem,de én nem is öltem küldetéseken kívül csak úgy spontán,mert elég bébán nézett volna ki anno hogy küldetésekben szerény,nem nagyon szeret ölni erre missiok után meg darálok mindenkit :D Ezt te befolyásolod de a küldetéseket nem :)

2014. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!