Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a mai játékokról?

Pegazus900 kérdése:

Mit gondoltok a mai játékokról?

Figyelt kérdés

Nekem az tetszik ma bennük a legjobban hogy ha ránézek egy borítóra akkor ugyan azt látom majd a játékban is grafikailag nem úgy mint régen.

Ami viszont nem tetszik hogy ennél többre is képesek lennének.Néhány sőt egy jó pár játéknak olyan bugyuta története van hogy én bújok el.És az is hogy pc-re manapság minden játék optimalizálatlan vagy korlátolt fps amit csak egy kis idő tudsz leszedni ha nem tudod hogy kéne.(Igen AC4 xD)

A nextgenről meg annyit hogy a grafika helyett most már dolgozhatnának a jobbnál jobb sztorikon és MI-on stb...



2014. jan. 26. 17:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Dióhájban: iszonyú rövidek, hogy a fejlesztő még kizsebeljen egy tonna DLC-vel. Ha lenne pénzem sem vennék eredeti játékot. Éljen a torrent!
2014. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Azért mert csak az AA címeket reklámozzák, még vannak megfizethető játékok. A steam akciók, és az indie játékok nagyon is megérik. Hát még a Humble Bundle.
2014. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
#2: a "drágalátos" humble bundle-en megvettem azt az akciót, amiben a BF3, MoH 2010 és Crysis 2 is benne volt. Az ÖSSZES játékom eltűnt origin-ről atok közül. B_sszák meg a humble buddle-jüket.
2014. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
azok*
2014. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem és minden haveromnak megvannak még, írtál supportnaK?
2014. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Írtam bizony. "Sosem voltak az account-odon" válasszal lekoptattak. Másodjára nem is válaszoltak.
2014. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

túl sokat mennek ma már grafikára és multiplayerre

régebbi játékok amikben a sztori volt a lényeg jobbak voltak

pl. Max Payne 1-2 nagyon jó a sztori, Max Payne 3-nál grafikára és multira mentek rá, szar is lett a sztori (meg úgy az egész játék mert a multi se lett valami nagy was ist das)

2014. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#3 én ezért vásárolok szigorúan csak retail változatot (vagy csak simán letöltöm)
2014. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szarok rövidek és mindenki a grafikára hajt,nézzük meg a BF4-et,az egyjátékos kampánya 4 óra!!! Te jó isten,ezt hogy gondolták már komolyan...

Sztori meg nagyon kaki,megnézzük pl a régi GTA-kat pl Vice City vagy San Andreas normális történet és küldetések voltak!

SA-ban például még nyomoztál is és úgy haladt előre a történet,ezekhez képest a GTA 5 sehol nincs,raboltok mint a hülye...De nagy sztori...

2014. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nabumm a Battlefield 2-ben még kampány se volt. éns em azért vettem meg


Hogy a játékokról mi a véleményem? Sok nagyszerű játék van

nem muszály nagyon régre visszamenni hogy fasza kis címeket ki tudjak emelni. sok köztük a tucatjáték. de sok egyedi alkotás is van. nem szretnék fölsorolni jó játékokat mert rengeteg van belőlük ha már csak 2007-ig akarnék visszamenni. sok játék szól csak a grafikáról értsd Crysis sorozat. ami annak ellenére hogy azt írták hogy semmi story nekem eléggé bejött. a 2 már nem annyira.

de rengeteg feledhetetlen játékkal játszottam amik az elmúlt pár évben jelentek meg

2014. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!