Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor jön ki az új "The...

Mikor jön ki az új "The Legend of Zelda"?

Figyelt kérdés
Azthiszem Wii U-ra fog kijönni.

2014. jan. 22. 21:12
 1/9 Krisipoke ***** válasza:
Hát lesz most a Hyrule Warriors, ami csak spinoff, az valamikor idén jön. Meg lesz egy sima Zelda rész is valamikor, de arról szó szerint semmit nem lehet még tudni. Egyébként meg most jött ki kb. 2 hónapja 3DS-re a Link Between Worlds, ami új rész.
2014. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a Hyrule Warriors-ról és a Zelda A Link Between worlds-ről tudok csak a "Zelda Wii U" (v nemtom h hogy fogják nevezni) arról nemtudok semmit énse. Csak a Trailert láttam.
2014. jan. 23. 17:12
 3/9 Krisipoke ***** válasza:
Nem láthattál trailert, mert még nincs. :) Szó szerint semmit nem lehet tudni még arról a játékról, csak hogy készül.
2014. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De láttam. Vagy lehet h az nem trailer volt. Azt láttam amikor Link azzal a pókkal harcol.
2014. jan. 25. 19:10
 5/9 Krisipoke ***** válasza:
Az csak egy tech demo volt, nem az új részt mutatták be, csak szemléltették, hogy mire képes a Wii U.
2014. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jah, oh köszi! :)
2014. jan. 27. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt a legfrissebb trailer! :)

https://www.youtube.com/watch?v=XZmxvig1dXE

2014. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen, köszi én is láttam az E3-on :D
2014. aug. 9. 23:37
 9/9 anonim válasza:
sziasztok:D a Hyrule Warriors nekem nagyon tetszik, ugyan eltérő az eddigiektől de ez semmin sem változtat még mindig imádom^O^
2014. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!