Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legend of Zelda szakértő...

Legend of Zelda szakértő segítene? *SPOILER*

Figyelt kérdés
Végigjátszottam az Ocarina of Timeot, és nem hagy nyugodni hogy nem értem teljesen a befejezést. A wiki alapján nagyjából megértettem hogy 3 univerzumra szakad a világ a játék után. Na most Ganondorffal mi lesz? Nem számít ha spoilereztek kicsit másik játékból de azokat is játszani akarom majd. Elvileg ugye lesz egy idősík ahonnan eltűnik Link, és ahova később visszatér Ganondorf az Evil Realmból. Na ott például akkor nem is létezik a Triforce of Courige? Mert Link azt magával viszi a múltba. Illetve a másik kérdésem h a végén mikor visszatér a múltba, ott hogy megy tovább? Akkor szétoszlik a Triforce ugye? És valami olyat olvastam h kivégzik Ganondorfot, de hogy a Triforce of Power feléleszti. És mindezek után következik a 7 évvel későbbi csata? Amikor ismét megütköznek? Ahol kettéoszlik az univerzum két alternatívára? Mert én így tudtam értelmezni. MÉG HA CSAK APRÓ RÉSZLETEKKEL IS DE KÉRLEK SEGÍTSETEK, MONDJÁTOK EL AMIT TUDTOK!
2012. okt. 26. 22:28
 1/4 Toastman998 válasza:
3 FÉLE univerzum van. Első ,hogy Link legyőzi ganondorfot és így folytatódik a történet. Más játékok viszont ocarina of time után játszódnak de abban a variációban hogy link meghallt. ÉS ott a wind waker féla folytatás de persze ezt úgyis föl lhehet fogni hogy ez egy legenda szal mese az egész :) valahol fönn van a hivatalos idővonal google-zz rá
2012. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem világos teljesen, de egy apró infóval szolgálhatok. Mikor Link az Ocarina of Time végén visszatér 7 évvel korábbra, azt követően játszódik a Majora's Mask. Tehát Link, miután visszatér a múltba, később újra elhagyja Hyrule-t és Clock Town-ba lyukad ki.
2013. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


A legfrissebb infók szerint :)

2014. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meghiszem, hogy Link-nél volt a Triforce-ja, amikor visszatért a múltba.
2015. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!