Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lesz még a jövőben Zelda?

Lesz még a jövőben Zelda?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy a Skyward Sword lesz az utolsó konzolon, búcsúzhatunk tőle. Jön a WiiU, ez azt jelenti hogy már azon sem lesz?:(

17/l



2012. jan. 18. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, a Zelda a Nintendo egyik legnagyobb pénzeszsákja, már vagy 15 éve (nem tudom pontosan, megnézni meg lusta vagyok), úgyhogy rengeteg Zelda lesz még. Amúgy a WiiU-t is Zeldával demózták, úgyhogy erről ennyit :) A skyward sword max wii-n lesz az utolsó, de a wii előtt is volt kismillió Zelda és utána is lesz.
2012. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Zelda 25 éve van jelen, 15 játékot adott ki a Nintendo:)

Köszönöm hogy válaszoltál, megnyugtattál. Egyszerűen csak rossz helyen olvastam erről.

2012. jan. 18. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor még egy kis nyugtatás :)

http://www.youtube.com/watch?v=arHNcSMXaBk

2012. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erre a videóra már rábukkantam véletlen, nagyon jól néz ki:)
2012. jan. 20. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:

És mégegy: a Wiius zelda rész előtt kijön a GameCubes Zelda Wind Waker HD változata.


[link]

2013. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! :)
2013. jan. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!