Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kíváncsi vagyok, hogy mennyien...

Kíváncsi vagyok, hogy mennyien tudnak helyesen válaszolni erre a kérdésre. Te tudod a választ?

Figyelt kérdés
Hogy hívják a főszereplőt, amely azokban a híres nintendo játékokban van, amelyikben egy zöld ruhás gyerekkel/felnőttel harcolunk, hogy megmentsük Hyrulet és kiszabadítsuk a hercegnőt?

2012. okt. 8. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose voltam, Zelda rajongó, de gyerekjáték.


[link]

2012. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Link
2012. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem játszottam vele, de egyszer szeretnék (ha egyszer lesz Nintendom :P), és tudom hogy az Link :)
2012. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több a Legend of Zelda-val kapcsolatos kérdés...emberek, csak nem kezdtek rájönni mi a jó?!
2013. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok, azóta rájöttem hogy lehet emulátort használni, és imádom azt a játékot :3 :D
2013. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hitsugaya Lau ***** válasza:
100%
LIIIIIIIIIIIIIINK *-* :3 xd <3
2013. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát persze hogy Link. Imádom a The Legend of Zelda játékokat. Nem is értem hogy sokan miért nem szeretik. Meg azt se hogy miért nem annyira népszerű Magyarországon.
2017. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisipoke ***** válasza:

Mégis ki nem szereti?

Magyarországon azért nem népszerű, mert a Nintendo összességében nem igazán az. Az emberek itthon lövöldözni meg focizni akarnak sajnos. Ha Nintendo konzolon mostanában el is érhetőek ilyen játékok, akkor sem olyanok és úgy, amit az emberek keresnek.

2017. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!