Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MAFIA 2 - ezt hogy csináljam...

MAFIA 2 - ezt hogy csináljam meg? (lent)

Figyelt kérdés
A 14. fejezetnél járok, elvittem Joe-t orvoshoz és a pénzt is megkaptam, hogy visszafizessem Brunonak a kölcsönt, azonban amikor elmegyek a házához nem történik semmi. Vagyis nem tudok bemenni, nem tudok beszélni senkivel, így visszafizetni sem. Olvasgattam pár angol oldalon, azt javasolják hogy töltsem be újra a fejezetet csak más módban (gyenge,közepes,kemény), de szeretném megkérdezni, hogy volt-e már itt olyan, akinek ez volt a problémája és meg tudta oldani? Ha igen, akkor hogyan?

2014. jan. 19. 21:06
 1/3 anonim válasza:

Ugyan ez a problémám ps3 an

ugyan ennél a résznél

nem tudok én se mit csinállni

2014. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem oyan volt, hogy elvittem Joe-t az orvoshoz és utánna megkaptam a pézt de még kellett boltot rabolnom hogy meglegyen a pénz és elmentem Brunonak és átléptem a videót és utanna nem csinalt semmit :c fekete háttér volt és ki se bírtam lépni belőle :c de utánna meguntam (mert nem egyszer csináltam ugyanazt de semmi se változott) utánna már nem játszottam vele...aztán úgy döntöttem hogy letörlöm, de eszembejutott hogy még 1x megcsinálhatnám hátha betölti és utanna mar betöltötte :D

nemtudom mit csinalj :c

2014. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ennél nagyon sokat szarakodtam. Legjobb ha DRÁGA kocsikat viszel Bruski komának a zúzdába. A hotel előtt van sok jó, ahol Marty megdöglött.
2014. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!