Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft hogyan...

World of warcraft hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
A last wow nevu bc szerveren jatszom most,a baj az hogy prewotlk ota jatszom ezert komolyabban nem vagyok benne a BC talent elosztasaiban.Egy warlockot huzok most eppen es nem tudom akkor mi volt az OP :D.LK ban demot hasznaltam meg afflit mikor kellett.destrot meg vegyesen,de inkabb pvpre.

2014. jan. 11. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de ha nem vetetted bele nagyon ott magad akkor sürgősen hagyd ott azt a szerót. Egy nagy kalap szar. :D Én is regisztráltam, tetszett, el fejlödgettem, láttam csomó instát gearű ember, biztos nem lowok játszanak itt... Aztán felfejlődtem, és rájöttem hogy azért fullos mindenki, mert támogatásért addolni lehet a cuccokat. Minél több pénzel tömöd a szerót annál többet. Szerintem egy ilyen szerveren értelme nincs játszani. De te tudod.
2014. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
votepointal is lehet kapni cuccot :D 1 2 heti votolas utan mar van illi s cuccod :D...de amugy egy TauriBattle-s BC szerver kell nekem...ahol persze 300 felett vannak az emberek
2014. jan. 11. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
BC-ben az SL/SL lock volt a menő ( doul link siphon life ).
2014. jan. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
BC-ben az SL/SL lock volt a menő ( Soul link siphon life ).
2014. jan. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!