Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a vélemény erről a karakter...

Mi a vélemény erről a karakter névről?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el eredetin wow-ozni. Iszonyatosan sokat gondolkoztam a karakter nevemen. Aztán beugrott nincs túl szokványos nevem (Adolfnak hívnak). Ezért gondolkoztam el az Adolf neven. És ha valaki kérdezi honnan jött ez a név, el tudnám mesélni hogy úgy hívnak. De nem tudom hogy hangzik ez a név a wow világában. Szerintetek?

2014. jan. 4. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan majd lenáciznak inkább ne.
2014. jan. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

most komolyan, azert parazol hogy mit fognak mondani a nevedre egy jatekban???

a valo eletben is Adolf-nak hivnak, okozott mostanig gondot?

2014. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én anno netes szerepjátékban láttma ilyen neveket h Szabó József meg Mácsok Gábor... szval xD ezek nem bonyolították agyon akkor neked sem muszály... viszont am az elsőnem rohadtul igaza van! :D
2014. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De kezdjük avval is hogy ez béna név,de ha neked tetszik csak nyugodtan.
2014. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
xD van olyan is h nyuszpussz, ? vagy akár barbika
2014. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem fognak lenácizni téged :) én már 2 Hitlerrel is találkoztam és semmi nem volt. vagyis nem úgy tünt
2014. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hunterrel toltam; a petek neve Heheroin meg Anallover volt. Csak páran írtak rám hogy lány vagyok-e, ezen felül semmilyen perjatív beszólást nem kaptam. Szerintem nem gáz, de ha jelentik a neved a GM-nek, és rádír, akkor lehet hogy átiratja veled.
2014. jan. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!