Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 HIBA MEGOLDÁSA?

PS3 HIBA MEGOLDÁSA?

Figyelt kérdés
Üdv. Vettem minap egy PS3-mat rákötöttem HDMI kábellel a tvm-re és azt irja hogy túl nagy méret.. ilyenkor mi a teendő? mit lehet csinálni? :S :( segitsetek kérlek
2014. jan. 15. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
a tv-d nem tamogatja a fullHD-t. kosd vissza a regi kabellel, es valahol a beallitasok kozott keresd meg, hogy hol lehet a HDMI kimenetet atallitani kisebb felbontasra.
2014. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha nincs amolyan kábelem hozzá csak ez a hdmi?:D
2014. jan. 15. 16:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Képek alapján látom, hogy hol kell beálitani, csak igazábol azt sem tudom hogy néz ki a fő menüje a PS3-nak most cseréltem el az xboxomra :D ha esetleg letudnád irni vagy valaki letudná irni lépésenként hogy így látatlanba miket kell nyomni (egyet jobbra, x kettőt le stb..) azt nagyon megköszönném
2014. jan. 15. 16:39
 4/6 A kérdező kommentje:

HA VALAKINEK MÉG ILYEN PROBLÉMÁJA LENNE !!!!!


Nyomja hosszan a bekapcsoló gombot, és kéri hogy milyen felbontást akarsz ! :D

2014. jan. 15. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Kár, hogy későn jöttem ide.. :D

Én is így jártam anno, 1 napig nem tudtuk beüzemelni, azt hittük, hogy rossz a PS3, amit vettünk, aztán ott volt a leírásban.. :)

2014. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na most megint nem jó valamiért :S hiába nyomom hosszan a bekapcsoló gombot nem adja ki ahol belehet állitani mint régen :/ csak így egyről kettőre megváltozott
2014. márc. 23. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!