Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A "Skyrim"-ben részleges...

SuperUrzu7 kérdése:

A "Skyrim"-ben részleges fekete képkiesés. Oka? megoldása?

Figyelt kérdés

Igazán örülnék ha valaki megmondaná, hogy ezt mi okozza, és hogy mi javítja! Előre is köszönöm! Itt egy videó róla! Valamilyen okból kifolyólag érdekes képkitakarások kísérik a játékmenetet, amiknek sok köze van az efektekhez. A videó linkje: [link]

A videó első részében a "shadow" minimumon (low) volt, a "Decal" meg kikapcsolva. A második részben mindkettő ultra jón. Más részek állítgatása nem befolyásolja...


2012. jan. 11. 19:57
 1/6 detronic ***** válasza:
Hali én is ezt tolom, felraktam rá a legújabb patchet, bár nekem előtte sem volt ilyen hibám. Utána lett... de csak a töltés közbeni képeken vannak fekete karakter nagyságú kockák. Játék közben jó. Nvidia kártyám van. Olvastam én is erről a hibájáról. Ha nem frissítetted még akkor próbáld meg.
2012. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utólag észrevettem, hogy csak a fekete pöttyös mezőben jelzi ki az effekteket (füst, köd, némelyik tűz effekt, stb), és azt is csak a pötty növelésével vettem észre. Ez remélem segít valamit a megoldásban, mert így gyakran élvezhetetlen. Nem leget geforce antikompatibilitása? Mert már nem tudom mit gondoljak...
2012. jan. 16. 18:19
 3/6 detronic ***** válasza:

Nekem 460 gtx-em van, és nincs ilyen baja. Win 7 64 bit. Legújabb nvidia driver. azt hiszem 1.3 patch van rajta.

5.72 gb. 2 dvd torrentről szedtem

2012. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy a 32 bit-et nem bírná?... Ugyan, akkor már a directx 9-el van a gond... De akkor is orvosolni kéne.
2012. jan. 16. 21:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvan! :) csak lekellet szednem egy skyrim freeze fix to windows xp zippet, és a dll-t bemásolni az init fájllal(asszem az is volt).
2012. febr. 3. 17:24
 6/6 anonim válasza:
Koszi kerdezo,nekem is ez volt a gond :)
2012. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!