Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Szigetvilág, búvárkodás?

Sims 3 Szigetvilág, búvárkodás?

Figyelt kérdés
Hanyas jártasági szintől lehet lemerülni teljesen a tenger fenekére, řs felfedezni?

2014. jan. 11. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
És*
2014. jan. 11. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de hogyha elkezdesz búvárkodni, és nő a jártassága, akkor ki fogja írni, hogy mostmár felfedezheti a tengert, valami hasonló. Nemhiszem hogy el kell érni a 10. jártassági szintet. De ha mégis, akkor hajrá.:)
2014. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha még 0 vagy 1-es a jártassági szinted, akkor még csak légzőpipázni tudsz,ami nem az óceán fenekén van...ezzel növelheted a jártasságod és mikor elérted a 2. szintet le tudsz merülni a Sziklazátonynál (ez egy merülési hely), a 4. szintnél a Dave Jones ládájánál is le tudsz merülni, és a többinél már ponosan nem tudom h hányas szintnél lehet...
2014. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes ezzel szenvedni,mert elég,ha veszel sellőhínárt a simednek és azonnal le tudsz merülni...
2014. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a 3. jártassági szinten van és már engedi,hogy légzőkészülékkel merüljek :)
2014. dec. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!