Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 szigetvilághoz jár egy...

Sims 3 szigetvilághoz jár egy új város. Van valami az ottani szellemekről?

Figyelt kérdés
A sims 3 szigetvilághoz jár egy új város Isla paradiso és mindig láni (nappal) szellemeket az ottani közösségi területeken.Még az óceánban is ott vannak!Múltkor például lattam hogy dzseckivel (bocs nemtudom hogy hogyan kell leírni :/ ) mennek az a vízben XD a szellemeket Cara Dregg-nek és talán Edward Dregg-nek hívják.Mindenhol ott vannak!!egy férfi és egy női szellem.

2013. dec. 13. 12:19
 1/6 anonim válasza:

itt mindent megtudsz a szigetvilágról

[link]

2013. dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. dec. 14. 10:11
 3/6 A kérdező kommentje:
De a szellemekről semmit se találtam :/
2013. dec. 14. 10:20
 4/6 törppilla12 válasza:
Esetleg csinál bármit is a simekkel?mert ha nem akkor szerintem lényegtelen ezzel foglalkoznod :)
2013. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem nagyon, de kiváncsi vagyok mi van velük.Ha a tenger közelében vannak mindig látom őket.
2014. jan. 20. 15:24
 6/6 Natix12 válasza:
Én összehoztam a nőt az egyik pasi simemmel. Elég vicces. Szerintem olyan mint egy átlagos sim, azt leszámítva,hogy átmegy a falon meg ilyesmi.
2014. nov. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!