Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox vásárlás- információk?

Xbox vásárlás- információk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés kint van már, de mégis úgy gondoltam, hogy lehet, hogy van olyan kérdés, amit még nem tettek fel!


Egyátalán nem értek az Xbox-hoz és a PS3-hoz sem, így vén fejjel.

Ezekkel a játékokkal szeretnék majd például (ezekkel mindenképpen) játszani: FIFA 13, GTA 5, Call of Duty Ghosts.


1. Tudom, hogy PC-n pl. számít az, hogy hány gb ramod van vagy milyen a videókártyád. De itt Xbox-nál és PS3-nál mi számít? Milyen érdemes venni, hogy a fenti játékok fussanak?


2. Neten vagy pl. Media Markt-ba jobban megérné venni?


3. xbox360 vs ps3?


4. Milyen kábelek kellenek hozzá és feltétlen kell LCD-tv?


Köszönöm előre is!


2013. dec. 1. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az xbox360 meg a ps3-nál nem számít semmi se csak a tárhely hogy tudjál játékokat mentéseket rámenteni!Szóval 250Gb xbox 360 E (szuperslimet) ajánlom az a legjobb a 360asok közül!

Neten vedd meg mert ólcsóbb sokkal!

Hát én az xboxot ajánlom olvasgass előnyeiről hátrányairól!xbox fizetős multi de nem laggol és hackermentesebb és exkluziv játékok jobbak!

ps3 ingyen multi (hackerekkel) exkluziv játékok nagyon nemészrevehetően jobb grafika!És a kontrollere is szar szerintem!

Nem kell lcd tv de anyival is lesz rosszabb a grafikája!HDMI kábel kell amúgy ha a tv-re tudsz csatolni DVD lejátszót akkor menni fog az xvox meg a ps is!

Remélem segítettem! :)

Xbox 360 E párti vagyok! www.gameshop.hu ról vettem!

Sok sikert! :)

2013. dec. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!
2013. dec. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!