Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy Mexikói kiadású konzol...

Egy Mexikói kiadású konzol játékban vajon található angol szinkron és angol felirat?

Figyelt kérdés

Van egy játék ami bár megjelent hazánkban, viszont egy bizonyos gyűjtői verzióját csak az Amerikai kontinensen adtak ki.

Ezt a gyűjtői kiadást régóta be akarom szerezni, és most lehetőségem is nyílt rá. Azonban ez a példány egy Mexikói kiadás. Éppen ezért attól félek, hogy angol szinkron és angol felirat nincs benne. Akitől pedig megvenném az nem tud választ adni a kérdésemre mivel ő nem bonthatja meg a játékot, hogy ezt leellenőrizze.


Tehát így nem merem megvenni (mivel nem is lenne olcsó mulatság). Tudna valaki ebben segíteni? Vajon van benne angol szinkron és felirat?



2013. nov. 7. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A dobozon nem látszik, hogy milyen nyelvű?
2013. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Maga a doboz Mexikói nyelvű.

Viszont mivel az angol a világnyelv illetve hogy jó pár játékban lehet választani az elején, hogy milyen nyelven kezdjük el játszani, ezért abban reménykedek hogy lehetséges hogy tartalmaz angol nyelvet.

2013. nov. 7. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Maximum letöltesz angol/magyar fájlokat hozzá. Ezt jó esetben kigooglizod, rossz esetben letöltöd torrentről a játékot, és kikeresed te magad őket. De szerintem lesz angol hozzá.
2013. nov. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos megint figyelmetlenül olvastam el a kérdést, de találtam egy videót, ami segíthet, ha nem lenne általad értett nyelvű a játék, és Xboxod van. http://www.youtube.com/watch?v=Nn15nxZMZ0w
2013. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
PS3-am van :)
2013. nov. 7. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Ps3nál is találtam példát, hogy a Japánban vett konzol+játék angol lett, mikor hazavitte a turista.
2013. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!