Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzolt szeretnék vásárolni...

Konzolt szeretnék vásárolni de nem tudom milyet?

Figyelt kérdés
A legfőbb szempont hogy miután megvettem ne kelljen külön játékra költeni. Olyan 30-50ezer között gondolkozok de nem értek hozzá írjátok le hogy melyiknek mi az előnye és mi a hátránya. Lehet akármilyen csak tv-re lehessen kötni és úgy játszani akár mozgásérzékelős is.

2013. nov. 23. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

nem teljesen értem azt a részt hogy "ne kelljen külön játékra költeni"

fel szeretnéd töretni?

2013. nov. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen hogy magamnak tudjak kiírni játékokat
2013. nov. 23. 22:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és hogy ez megtehető-e átalakítás nélkül(vagyis rögtön játszható-e a gép?)
2013. nov. 23. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
chippelt ps2 tökéletes erre a célra ha megfelel hogy nem egy mai csirke, de van sok jó játék, nem tom hogy ps3-at, boxot kapsz e ennyiért de boxbol csak rgh-st vegyél ak winyorol tolhatod.
2013. nov. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ps2 chippelés hogy működik, hl tudom megcsináltatni, mennyi pénz? Ps2-t újonnan még lehet kapni?
2013. nov. 24. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 van ahol még lehet kapni újonnan de ott 30ezer forintba kerül, használtan meg kapsz 10-15ezer között
2013. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

ha ennyire nem éresz hozzá minek neked egyántalán konzol,meg mért kell lopkodni? Nem kell egy utolsó patkányt játszanod aki élősködik mert mint minden mást ez sem kötelező megvenni!

Fasza érzzés lehet hogy lopkodják a kifejlesztett játékokat ilyen emberek...

Meg az is hülyeség hogy "lehet akármilyen csak TV-re lehessen kötni" ELőször is csatlakoztatni,akár fához is kikötheted alig 200FT-os madzaggal.

2013. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!