Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzolt szeretnék vásárolni,...

Konzolt szeretnék vásárolni, Xbox 360 vagy PS3?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem tudok dönteni melyiket lenne érdemes választani, jelen esetben úgy látom pont a kedvenc játékaim konzolra jönnek ki, és most már nem fogok várni fél évet, hogy kijöjjenek PC-re, lásd: GTA IV.

Nem állok anyagilag jó helyzetben, így sajnos a PC-re most már nem fogok tudni pénzt áldozni, fél éve nem újítottam bele semmilyen hardvert, és nem is szándékozom.

Eleinte én is PC párti voltam, de most arra az elhatározásra jutottam, hogy venni fogok egy konzolt, ebben szeretném a segítségeteket kérni hogy melyiket érdemes, melyik éri meg jobban, mire jó pontosabban a HDD a konzolokban, mivel soha nem volt és soha nem is játszottam konzollal, csak régen PS2-vel pár percet ezért ez a világ úgymond számomra ismeretlen.

Körülbelül 100 000 FT-ot akarok összegyűjteni, amiből megrendelem a konzolt és mellé pár játékot.

Az ONLINE gaming egyáltalán nem fontos számomra, csak a single, de ha jól hallottam PS3-on ingyenes.

Még kérdésem lenne az, hogy van 1 monitorom pontosabban nemtudom milyen csak Fujitsu Siemens, de nem HD monitor szerintem, csak hagyományos LCD 1440x990 felbontást bír, de nincsen rajta DVI csatlakozó, csak a sima kék, így a kérdésem az lenne hogyan tudnám összekötettni a monitorommal a konzolt? Ez nagyon fontos lenne, ha segítenétek benne hogy milyen kábel kell hozzá és hol tudom beszerezni, köszönöm.


2011. márc. 26. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Neked a box való! ;)

(Nem magyarázkodok - régóta konzolos vagyok, szóval tudom, miröl beszélek!)


De azért egy listát az exkluzívokról less meg! ;)

2011. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csicsek Zoltán ***** válasza:
ps3-on vannak olyan játékok amik a single player része miatt lett híres(ezeknek általában nincs multiplayer részük)pl.god of war, ratchet and clank, heavy rain, metal gear solid. és valóban a multi is ingyens ps3-on. nem is értem hogy van képe a microsoftnak a multiplayerért pénzt kérni. és végül:lehet hogy olcsóbb az xbox360 de ha már ráköltesz 100k-t akkor szerintem jobban megéri, ugyanis akik olyan helyzetben vannak mint Te(tehát Ps3 és xbox360 között vacilálnak) azok általában azért választják a boxot mert az olcsóbb
2011. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kell multi, akkor csakis egy flashelt Xbox 360 elite kell neked
2011. márc. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ps3 nemsokára kijön egy olcsóbb ps3 ami kb 60 ezer ft körül lesz! Amellé is tudsz enni sok játékot és exkluuív listát is nézegess mert azért az is fontos!

Ps3:Little big planet1,2(ez nagyn király játék. Lehet olyannak néz ki mint amit 2 éveseknek találtak ki de hatalmas élmény!)MGS4,Heavy Rain,God of war1,2,3,killzone1,2,3 és még a moveos cuccok

xbox:Alan wake,halo,gears of war és még a kinectes játékok

Egyébként ezeket a mozgásérzékelős cuccokat is megnézném a helyedbe mert döntő lehet ez is!

2011. márc. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, tanácsokat!

Sajnos még így sem tudok nagyon dönteni, páran még írjatok és válaszoljatok , érveljetek, megköszönném.

Ha jól tudom XBOX 360 SLIM-et nem lehet flasheltetni? és PS3-at sem, akkor most minden játékot eredetibe kell megvásárolnom hozzá?

Előre köszönöm a válaszokat

2011. márc. 27. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen úgy van :D
2011. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A PS3-at fel lehet már törni...
2011. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem akarsz semmiképen multizni akk flashelt xbox és töltöd rá a játékokat ingyen!!!!
2011. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!