Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pályagenerálás/bug/Herobrine/v...

Skrilla Guy kérdése:

Pályagenerálás/bug/Herobrine/vicc vagy mi?

Figyelt kérdés
Nyugodtan játszom a legújabb verzióval a minecraftban a haverommal Arnplddal(ő is tanusítja) amikor találtunk egy NPC falut. Semmi extra teljesen üres, sehol falusiak, sehol semmi>gondolom kihalt NPC falu< nem ez a lényeg. A faluban találtunk lovakat amiket megszelídítettünk majd később bányásztunk, találtam vasat amikor a netherkapu animációját láttam kb 3 másodpercig majd "Herobrine" üzent a chatban(?) hogy "You will dead haha!". Kifutottunk odakint pedig rengeteg zombi és csontvázlovat találtunk. Herobrinét nem találtuk meg de gondolom ez csak egy kis hiba lehetett. Szerintetek?

2013. nov. 18. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tud angolul a minecraftod.
2013. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezeréves creepypasta ;) Mondjuk nem mindenki ismeri. hehe
2013. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pff, creepypasta...., 4 év minecraft és megtanulod, hogy nincs olyan, hogy Herpbrine...
2013. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. Válaszoló ja olyan nincs hogy herpbrine XD

Amúgy meg Herobrine is csak modban van, valamint az egyik régi alpha verzióban.

Minden héten tesznek fel ilyeneket hogy láttam Herobrinet! Jaj!

De ezeken látszik hogy kb 1 hónapja minecraftoznak és menőzni akarnak, mivel olvastak egy történetet

Szerintem benthagytad a Herobrine modot :)

Ja és a minecraftod tanuljon meg angolul!

2013. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sose volt benne, csak egy creepypasta, éppannyira, mint pl. a super mario-ról, mikor egy titkos kóddal olyan pályára juthatsz, ahol meghalnak a szereplők.
2013. nov. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jóvanmá elírtam a Herobrine-t.... xD

Egyébként Herobrine egy játékos akinek olyan a skin-je, hogy fehér a szeme és valaki kitalált vmi sztorit mellé... ennyi.

2013. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mi a tököm az a crepypasta?
2013. nov. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!