Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraftban van Herobrine?

A Minecraftban van Herobrine?

Figyelt kérdés
Valahol azt hallom hogy emberek találkoztak vele és létezik, máshol meg azt hogy sehogy se lehet találkozni vele mod nélkül. Most létezik vagy nem?

2013. nov. 7. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hiszel Slendermanben, akkor igen van.
2013. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek kell kirakni minden nap egy Herobrine-os kérdést? Szerintem ha beírod a google-ba, vagy csak ide a keresőbe, akkor megkapod rá a választ.
2013. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 rotes21 válasza:
Igen volt Herobrine de az új frissítéssel egyútt kivették. Mostmár elvileg nincs a játékban de régebbi verziókban (pl.: 1.2.5) még benne volt.
2013. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

BETA(kb 2 éve ) 1.6 óta írják ki a játék újításai közé hogy removed herobrine.

Amúgy sajnos nincs túl sok értelme ezt kérdezni mert.Soha senki sem fog rá megbízható bizonyított választ adni.(Én már próbáltam pontot rakni a dolog végére de úgytűnik sose fog sikerülni.) Kivéve persze ha látod vagy be bizonyítod teljesen úgy hogy ne lehessen belekötni sehogy (ehhez sztem Notch barátjának kéne lenned) vagy hagyod a fenébe az egészet.

2013. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen van. Létezik. Single playen MOD nélkül találkoztam vele.. Hiába van irva hogy ,, kivették '' . Én találkoztam vele.. Ugy hogy igen létezik.
2014. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koczur Adrián ***** válasza:

Létezik, ha az alvilágban idézed meg, akkor felrbban előtted egy blokk, és megjelenik, de ha meglátod akkor eltűnik és ezt irja ki neked: Herobrine a való világban vár rád!

Olyan mint egy virus.

2014. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!