Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiknek nagyobb a gépigénye:...

Melyiknek nagyobb a gépigénye: CoD Ghosts vagy BF4?

Figyelt kérdés
előre leszögezném, a gépigények nekem kínaiul vannak

2013. nov. 17. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
CoD ghost gépigénye nagyobb úgy tudom. De egyikkel sem játszottam (nehéz is lenne egy ilyen ócskavason mint ami nekem van)
2013. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tényleg a Ghosts-nak nagyobb? nehéz elhinni o_O
2013. nov. 17. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
A hivatalosan kiadott gépigény szerint a CoDnak, de a valóságban a BFnek.
2013. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezt nem teljesen értem
2013. nov. 17. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Tehát:


Activision kiadott egy gépigényt a Ghostshoz, ami szerint minimumon sem menne el a gépemen a játék, de attól még majdnem maximumon is simán fut.


Bf4-nek a hivatalosan (tehát az EA által) kiadott gépigénye alacsonyabb a Ghosts hivatalos (Activision által kiadott) gépigényénél, viszont (míg a ghostsot majdnem maxon) a BF4-et csak közepes beállításokkal viszi a gépem.


Azt még megemlíteném, hogy a Ghosts nem fog beindulni, ha nincs 6 giga ramod. Nem azért, mert tényleg kéne neki a 6gb, hanem mert így csinálta meg a gyártó.

2013. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2013. nov. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!