Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Ghosts vagy...

Call of Duty Ghosts vagy Battlefield 4?

Figyelt kérdés
Alapból inkább cod fan vagyok és mellette szól a Coop is, viszont úgy hallottam hogy a mostani bf eléggé gyalázta.

2013. nov. 14. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a single érdekel akkor egyértelműen a COD de ha multizni akarsz akkor a BF!
2013. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
na megint kezdodik...
2013. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
ghostsot nem volt nehéz alázni... bár a bf4 is elég nagy disznóság, azzal még mindig jobban jársz
2013. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

BF4

a Ghosts az arcátlanság egy új szintjét mutatta meg

2013. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont, mint az Apple.
2013. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 pontosan
2013. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem inkább a COD Ghosts de a Bf 4 alázza
2013. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Déjá Vu ***** válasza:
58%

ELőre leszögezem én Call of Duty párti vagyok, de azért leírom a véleményem:


A CoD ugye nem mutattot túl sok újítást grafikai téren az elmúlt években de ennek ellenére mindig lekötött, a szintek, prestigek, a sztori meg az egész. Az is köztudott, hogy a CoD nem igényel túl sok gondolkodást, a Battlefielddel ellentétben. A CoD a singleplayerre épít de ezzel nem mondtam újat, de azért az mellett a multiplayer is élvezhető szerintem. Én amelyik CoDokat a kezem közé vettem mindegyikkel száz órákat játszottam a következő kiadásig. Igaz nem annyira realisztikus sem grafikailag sem harctérileg mint a vetélytársa de mégis szórakoztató tud lenni. Itt nem vagyunk a csapattársainkra hagyatkozva, csak rajtuk áll, hogy élünk vagy halunk. Csak a reflexeinkre hagyatkozhatunk. A szintrendszer szerintem nagyon jó lett kifejezetten az előzőben a Black Ops 2-ben. A scorestreakok is nagyon tetszettek.


A Battlefield 4 nagyon szép látványvilággal rendelkezik és ez is az erőssége. A részletesség, a fények, a fegyverek, a tükröződés és minden tényleg megmutatja, hogy a készítők igényesen adták ki az FPS műfaj egyik gyöngyszemét. A mégjobban kivitelezett rombolható környezet az hihetetlen. Egy egész felhőkarcolót tehetünk akár egymagunk a földdel egyenlővé. A Battlefield 3 is már olyan műalkotás volt amivel nem sok helyen találkozni. A csapatjátékkal jutunk csak előrébb. Ez mondjuk nagyon fontos. A Battlefield nagyon épít a csapatjátékra, és ha te nem vagy csapatjátékos valószínűleg nem sok élményben részed. A Battlefield 4 singleplayeréről ennél a mondatnál többet nem is mondanék.


Az biztos, hogy én majd CoD-ot veszek. Már csak a ram kell.

Köszönöm, ha végigolvastad és remélem segíthettem dönteni.

Elnézést ha kicsit hosszú lett de nem bírtam rövidebben.

2013. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
BF4
2016. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!