Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is jobb a Battlefi...

Szerintetek is jobb a Battlefield 4 mint a cod ghosts?

Figyelt kérdés

#Battlefield 4 #callofduty ghosts
2013. okt. 14. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez egyrészt ízlés kérdése, másrészt ha ilyenről szeretnél beszélgetni, érdemes akkor már párhuzamot vonni a kettő között, hogy melyik mi miatt jobb, mi tetszik jobban az egyikben, mint a másikban, stb...


Szóval hogy lehessen valami értelmes társalgást elkezdeni, vagy reagálni az elhangzottakra.

2013. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóval úgy érted hogy mitől jobb a játék igaz?
2013. okt. 14. 22:12
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem azért jobb mert új járművek új fegyverek szép grafika és ha jól hallottam akkor a single player-be a szereplők arca igazi
2013. okt. 14. 22:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint igazi létező emberei arcok
2013. okt. 14. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem egy kategória a 2 játék.
2013. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen más a 2 játék, bf4 betát próbáltam már nagyon jó és a cod ghost is nagyon tetszik a videók és előzetesek alapján.
2013. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
51%

Lehet én töröm meg a nyugalmat ezzel de , szerintem a Call of Duty egy lerágott csont a 4 után, addig a részig elég jó volt. De most már túlzottan kitalált , csapatjáték mentes.

Számomra a battlefield a legjobb,

Battlefield : Csapatmunka , Élethűbb dolgok , Jobb játékélmény a helikopter, tank vezetésénél , Több érett ember játszik rajta.

Call of Duty : Nincs csapatmunka,Alig van grafikája (Bár nem számít a grafika ,de sajnos már sok ember leáll ott hogy grafika..) Itt is lehet játékélményed de eléggé idegesítő ha dühöngő 9 évesek ott ******** rád. 8-9 évesekkel teli van. Lerágott csont és minden hülyeséget beleraknak. Én a 4 után nem tudtam már élvezni. Mind1 lenne ha nem 16-18as karika lenne mert úgy is kb.80% az 14-15 év alatti vevő lesz. Szerintem már a nevéért veszi meg sok mindenki bár ezt nem tudhatom.


Ez az én véleményem . Nem tudom ti mit gondoltok róla ,de én ezt . :)

2013. okt. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled :D
2013. okt. 16. 17:25
 9/9 anonim ***** válasza:

én spec most megveszemm mindkettőt mert az össze bf és cod játékot tört szervereken meg sufnihack lannal játszottam és annyi jó élményem volt velük hogy a fejlesztőket most ezzel megjutalmazom hogy veszek egy játékot dice-tól és egyet az activisiontől XD

amugy sztem mindkettőben vannak szerethető dolgok

pl nekem a leg életszerűbb mozgás és irányíthatóság mindig a codokban volt ott is csak az infinitys fejlesztéseknél

de tényleg kár összehasonlítani a 2 őt

2013. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!