Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért szaggat a counter strike...

Mért szaggat a counter strike 1.6, ha jó a pingem és megvan stabilan a 100fps (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Nemtudom szaggatásnak nevezzem vagy valami másnak mert nem szaggat a játék és mégis. Nehéz leirni látni kéne mindenkinek simán megvan a 100 fps, ping 30-80 között. A szaggatást főleg a többi játékos mozgásán veszem észre. 75 Hz-en játszok crt monitoron. A monitor régi, de semmi baja hozzáteszem. A vga egy AMD 6850-es 1gb-os a legújabb driverrel felszerelve. Steames vagyok alap configgal is próbáltam, hugui, ESL, default cpl gui is volt már fent. Rate beállitásokat is válltoztattam már. Old pack-et is próbáltam többfélét. Destroynál szoktak előjönni hasonló hibák, de a windows is újra lett telepitve igy gondolom az is törlődik. Nem mintha destroyt érdemeltem volna valaha is. Nem csalok.:) Köszönöm annak aki elolvasta és próbál segiteni.

2013. nov. 7. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden pályán szaggat, vagy csak páron? Például nekem de_train-en kicsit, de_dust 2 meg kicsit sem.
2013. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az összes mapon. Mikroszaggatásnak nevezném és van amikor nem jön elő. De elég zavaró egy régi játéknál ez a jelenség.
2013. nov. 11. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Grafika -1, a 3D beálitásoknál OpenGL-ről tedd át 3D3ra vagy valami ilyenre (ha Softwarere rakod a fegyver csak bal kézben lehet) nekem ez volt a probléma.
2013. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja bocs D3D és nem 3D3 XD
2013. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy az, ha a másik játékosok mozgásán veszed ezt észre az inkább az ő pingjük végett van
2013. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!