Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nagy a pingem Counter-Str...

Mért nagy a pingem Counter-Strike játékban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok nem tudom mi a probléma eddig jó volt a pingem!...

30-40-50-60 közt mozgott.De 2 napja változott a helyzet és 120-200 közt van a pingem!

Valaki nem tudja miért?mert ekkora pingel lehetetlen játszani!Hogy miért?

1.)Nagyon laggolsz!

2.)Szinte minden szerveről kidob mivel 80- 100 ping a max!

Remélem akad olyan aki tud segiteni nekem!

Akinek fogalma sincs hozzá az kimélyen a hülyeségitől!(THX)



2013. nov. 4. 17:37
 1/6 anonim válasza:

Feladatkezelőt nyisd meg->minden ami internetet használ (Skype, böngésző ilyenek) kapcsold ki játék közben, csak a Steam és a CS fusson.

Vagy ha Wi-Fi-s neted van csak a te géped kapja a jelet, más ne legyen a Wi-Fin.

2013. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem WI-FI s és minden ki van kapcsolva,,,
2013. nov. 4. 18:56
 3/6 anonim válasza:

Szia.

Én azt ajánlom hogy tedd újra a cs d mert , ha felmész egy olyan szeróra ahol laggol a (szerver) onnan tol kezdve mindíg nagyobb lesz a pinged . Remélem segítettem

2013. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
újra tetem már! :S de semmi változás!
2013. nov. 5. 14:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Valalaki? mi lehet a baj? :S
2013. nov. 6. 13:43
 6/6 anonim válasza:
Pingtesten csinálj egy olyan szerverre tesztelést, ami abban a városban helyzkedik el, ahol van szerógép amin szeretsz játszani. Pl Pest. Ami pinget ott kapni fogsz hasonlót kell kapnod a szerveren is ahol játszol. Ha ez megvan akkor a cs-del nincs gond. Ha jó pinget kapsz a teszten és a szerón mégis laggolsz, akkor valószinűleg a cs-t kell újrapakolni, de ami mégjobb, ha az egész rendszert újraraokod. Szedd le a huguit, ha nem értessz a cvarokhoz és ő belő neked egy tűrhető beállitás minden tekintetben. Ha a teszten is olyan eredményt kapsz ami mondjuk Pestre mérve magasabb mint 100 akkor a szolgáltatót keresd fel mert nem nálad, hanem náluk lesz a hiba.
2013. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!