Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mia rohadík baja van a Counter...

Mia rohadík baja van a Counter Strike 1.6-nak?

Figyelt kérdés
Már nagyon ideges vagyok!! Játszottam a cs-vel jó letöröltem utána megint kedvet kaptam azaz ma. ugyanonnan letöltöttem és mindig kiírja hogy "File read failure"!! Mi ez???? Mi ez??? Régebben semmi baja nem volt szépen működött! Ez mindig kiírja ha botok ellen akarok ha multiba szerókra csatlakozva mindig! Kilép bezárja és mikor megint megnyitom akkor akkor kitörli az összes beállítást a nevemet meg az össz elmentett szervert!!! Normális válaszokat kérek pl.:Nem ilyet,hogy vedd meg és jó lesz ha nem akkor sajnálom! Nem! ilyet . Bö válaszokat szeretnék ,hogy miért írja ki és zárul be és hogy hogyan javítsam meg (eddig 5 fajtát töltöttem le) Bocs a megfogalmazásért! Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 5. 19:41
 1/1 anonim válasza:
Mondjuk tedd újra a windowst és aztán tölts le egy hatodik ns-t. Szerintem akkor működni fog.xD
2013. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!