Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj? (Sims 3 Évszakok)

Mi lehet a baj? (Sims 3 Évszakok)

Figyelt kérdés
Van egy letöltött Sims 3-am, pár kiegészítővel. Most az nCore-on találtunk évszakos kiegészítőt, letöltöttük, de sajnos nem jó, mert frissíteni kell a Sims-et, de nem sikerült.

2013. nov. 3. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
tolts le egy masik verziot, ez alatt ertem: dvd5,reloaded
2013. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Reloaded nemjó mivel utána nem tudsz több kiegészítőt telepíteni. Én inkább Vitalitys-t, flt-set vagy razor1991-et ajánlom.
2013. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nCore-ról van az összes kiegészítő, alap, minden egy kivétellel. 2-3 kiegészítő telepítése után automatikusan frissítést kér a varázsló, és azt nyugodtan elfogadhatod. Eltart egy kis ideig, de utána jó lesz. Ha nem jó, akkor próbáld meg manuálisan frissíteni, amihez le kell töltened, egy exe fájlt (beírod googleba) csak ennek nagy a veszélye, hogy nem sikerül, és elbassza az egész játékodat.

Ezért ahogy előttem is írták, tölts le újat. A varázsló frissítésit, pedig fogadd el :)

2013. nov. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!