Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 miért csak az évszako...

A Sims 3 miért csak az évszakok cd-vel indul?

Figyelt kérdés
Megvettem a boltból pár sims 3 kiegészítőt, megvan az Évszakok is. Az Évszakok-ig töltöttem le pár másik kiegészítőt is. Tesóm is játszani szokott a másik gépen az évszakok cd-vel, ilyenkor nekem hiába nem utoljára van telepítve az Évszakok, cd nélkül vagy másik cd-vel nem indul el. Nem lehetne megcsinálni valahogy, hogy elinduljon? Mert így, hogy csak egy cd van, nem nagyon tudok játszani, mert neki is pont akkor jut eszébe játszani, amikor én szeretnék. Próbáltam, hogy az Origin-be beírom a telepítőkódot és onnan tölteném le, de a kódot nem fogadja el. Az alapjáték is bolti, azt nem kellett crackelni, meg az évszakokat sem tudom, mert ha jól tudom úgy kellene, hogy az alapjátékot kell crackelni. Egyszer kipróbáltam, és a játékot az összes kiegészítővel újra kellett telepíteni, mert nem működött. Nem a crackeléssel volt a baj, mert azt jól csináltam.
2013. júl. 12. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyik gépre töltsétek le


PirateBayröl


az összeset és kész :)

2013. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!