Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek, hogy tudjak...

Gaál Kata kérdése:

Mit tegyek, hogy tudjak játszani a Sims 3-mal?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy egyik barátnőmtől kölcsön kértem a sims 3 évszakokat. Na mivel nekem az nincs meg, csak az alapjáték és a leszáll az éj, így nem tudok játszani, mert az újabb telepített verziót kéri. Mit csinálja, hogy elinduljon a játék anélkül, hogy le kelljen törölnöm az évszakokat ? Van erre valami mód?

2013. júl. 9. 18:07
 1/1 hollófernyiges ***** válasza:
Mármint kölcsönkaptad a bolti cd-t, feltelepítetted aztán visszaadtad és most ha el akarod indítani, kéri berakni az évszakokat? Egy cracket kellene keresni a neten az évszakokhoz és felülírni vele a megfelelő fájlokat (külön cracket még nem kerestem simshez, lehet hogy a teljes kiegészítőt le kell tölteni, hogy megbízhatót találj, de a torrentes verziókhoz szoktak hozzátenni).
2013. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!