Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy telepítsem a World of...

Hogy telepítsem a World of warcraftot?

Figyelt kérdés
Megvettem a játékokat de a Mists of pandariára még várok. De hogy időd "spóroljak" elkezdtem telepíteni feltettem a fő játékot utána tettem volna az első kieget a burning crusadet de nem telepítő jött be hanem hogy play world of warcraft. szóval azt nem tudtam felrakni nyilván nem kell gondoltam... aztán felraktam a lich kinget és jöhetett a cataclysm de annál is ugyan az írta ki hogy play world of warcraft elindítottam a pachelést jött egy 5.6 Gb os mondom oké ez se most jön le úgy hagytam éjszakára. Reggel nézem 967 Mb oké max egy óra és lejön 3 óra után ültem géphez megint és látom hogy még mindig 967 Mb.... de a sebességet mutatja hogy menyivel szedi. Valaki írja le a menetét hogy kell felrakni. Vagy hogy mit csináltam rosszul.... előre is köszönöm!

2013. szept. 25. 14:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Megcsináltam mindkettőt amit írtál kikapcsoltam a vírusírtót és a fiók felügyeletet is minimumra húztam. Meglátjuk.....
2013. szept. 25. 21:10
 12/25 A kérdező kommentje:
nem jó ez a szar még mindig most azt csináltam hogy az egész wowot átmásoltam egy hordozható winre és laptopra átdugtam mert a forumon irták hogy ha nincs updatelve a gép akk az is bekavar ...hát a laptp teljesen friss és ott is ugyan azt a szarságot csinálja tölt rendesen viszont amikor a piros befejezi 966.8 Mb-nál megáll és kész nem a gép hibája mert laptop is ugyan az
2013. szept. 25. 22:46
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, egy elrontott telepítést áthúztál laptopra? Az nem kóser. Szedjél le torrentről full verziót, és futtassad. Egy jól működő telepített játék a megoldás szinte mindenhol, ha a launcher rosszalkodik
2013. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
azt akartam egy full wowot leszedni csak nem tudom honnan privátba aki tudja honnan...
2013. szept. 26. 17:24
 15/25 A kérdező kommentje:

Na megvan 5.3 as patchig

az utolsó patchet csak le tudja már tölteni de majd meglátom :D

2013. szept. 26. 17:42
 16/25 anonim ***** válasza:
na megy végre?
2013. szept. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem megy .... Mindent megcsinaltam amit csak lehet.... Most torrenteol toltom a teljes jatekot 5.3 as patchig
2013. szept. 27. 10:40
 18/25 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem tetszik neki az op rendszer de harom napja raktam ujra a gepet nincs kedvem megint inkabb letoltom a full gamet
2013. szept. 27. 10:44
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha így se megy akkor mindenképp írd ki a problémád a wow.hu fórumára.

Ott többen látnák a kérdésed és hátha tud valaki segíteni.

Nekem ilyen gondom még soha nem volt, ennyit tudtam csak mondani...


Am melyik szerveren fogsz játszani?

2013. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
még nem tudom eredetin most játszok először az biztos hogy normál szerveren ahol lehet PVP t és PVE t is tolni bár én inkább PVE t jobban szeretem de ha épp nincs raid .... Nem ártana egy olyan szeró ahol sok magyar van... Te melyik szerveren vagy?
2013. szept. 27. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!