Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy telepítsem a World of...

Hogy telepítsem a World of warcraftot?

Figyelt kérdés
Megvettem a játékokat de a Mists of pandariára még várok. De hogy időd "spóroljak" elkezdtem telepíteni feltettem a fő játékot utána tettem volna az első kieget a burning crusadet de nem telepítő jött be hanem hogy play world of warcraft. szóval azt nem tudtam felrakni nyilván nem kell gondoltam... aztán felraktam a lich kinget és jöhetett a cataclysm de annál is ugyan az írta ki hogy play world of warcraft elindítottam a pachelést jött egy 5.6 Gb os mondom oké ez se most jön le úgy hagytam éjszakára. Reggel nézem 967 Mb oké max egy óra és lejön 3 óra után ültem géphez megint és látom hogy még mindig 967 Mb.... de a sebességet mutatja hogy menyivel szedi. Valaki írja le a menetét hogy kell felrakni. Vagy hogy mit csináltam rosszul.... előre is köszönöm!

2013. szept. 25. 14:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Csak megsúgom, hogy legközelebb ne szenvedj ennyit.

Nem kell sorba feltelepíteni a wow kiegeket, elég csak a legújabbat felrakni mert az tartalmazza az előtte lévőket is.

Amúgy jól csináltad mert a launcher.exe letölti magának a maradékot.

Hogy miért állt meg a letöltés nem tom, mert ezzel még soha nem volt problémám.

Zárd be majd indítsd újra a launchert.

2013. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
az is megvolt most letöröltem az egészet elkezdtem megint csak most az alapot raktam fel és pachelek. De nem tudtam hogy elég csak az utolsót azért is köszi legközelebb nem szenvedek vele. Így is lehet hogy csak az egyet raktam fel és utána a pachekkel a többit?
2013. szept. 25. 15:21
 3/25 anonim ***** válasza:

Persze. sőt a pandát se kell majd felrakni ha meglesz.


A cata megjelenése óta (pontosabban a 4.0-ra állás óta) nem kell patchelésekkel szenvedni, a launchert kell elindítani azt meg mindent letölt és beállít magának.


Én pl úgy szoktam a wowot felrakni, hogy semmit nem telepítek. Gyors netem van ezért letöltök egy 100 megás fájlt a battle.netről az meg mindent letölt magának a blizz szervereiről.

2013. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :)
2013. szept. 25. 15:28
 5/25 anonim ***** válasza:
A kiegészitők csak feloldják a tartalmakat neked, kvázi jelképesen vannak dvd-k hozzá.
2013. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
v4.0.0.12911 pach 967 Mb-nál megint megállt. Bár azt mutatja hogy jön 240kb/s el de a 967 nem csökken ötlet? vagy hagyjam így aztán majd lejön?
2013. szept. 25. 19:41
 7/25 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép róla

2013. szept. 25. 19:50
 8/25 anonim ***** válasza:

Azért állt meg mert a piros rész (setup) végére ért.

Ilyenkor telepít, beállít stb.

De nem szokott olyan sokáig tartani...

2013. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
najó adok neki egy órát ... csak az zavar hogy nincs folyamat jelző a telepítéshez ... hát remélem felmegy max hagyom éjszakára aztán meglátom mi lesz...
2013. szept. 25. 20:21
 10/25 anonim ***** válasza:

A blizz fórumon találtam rá megoldást, hátha segít.

első verzió:

C:\ProgramData mappát keres meg, töröld battle.net és a Blizzard Entertainment mappákat

majd menj a wow mappába és töröld az updates mappát

indítsd el a wowt úgy, hogy jobbklik az ikon és futtatás rendszergazdaként.


2. verzió:

ez elég bugyuta de sokaknak bevállt.

Elöször nyisd meg az internet explorer böngésződ és hagy futni a háttérben, majd ezután indítsd a launchert és hagyjad mindkettőt (ne zárt be az ie-t).

2013. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!