Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan telepítsem a teletransz...

Hogyan telepítsem a teletranszportörpöt?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy csináltam ahogy ezen az oldalon van, de amikor beírtam hogy smurf akkor ezt írta ki: "illegal command"

Ahelyett hogy elindította volna a játékot. Valami tipp hogy mi a baj?


2013. szept. 8. 23:02
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom, pontosan a windows melyik verzióját használod de talán segít.

A végén megjelenő DOSbox v0.74-re az asztalon jobb egér, tulajdonságok/kompatibilitás/ és itt látsz egy olyat, hogy "Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban:"

Az előtt lesz egy négyzet (benne egy pipával, vagy ha mégsem, kattints a négyzetre és ezután már benne lesz egy pipa) és az alatta lévő kis fület nyitsd le és tedd Windows98/Windows ME-re.

Ezzel még nem vagy kész, ugyanitt, ahol látod ezeket

"Futtatás a következő ..."

"Futtatás 256 színben ..."

stb stb....

Alul látsz egy olyat (legalsó opció), hogy "A program futtatása rendszergazdaként"

Ha ez előtt a négyzetben szintén nem látsz pipát, akkor pipáld ki, és nyomj egy Alkalmaz gombot alul, majd ha megvan OK!

Utána rendesen a duplakattintással megnyitod a DOSBoxv0.74-et és megcsinálod a parancsokat, amiket kér.


Ha kompatibilitási probléma volt (szerintem az), akkor most mennie kell


Remélem tudtam segíteni.

2013. szept. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megpróbáltam úgy ahogy javasoltad, de ugyan azt írja ki... esetleg valami más amivel próbálkozhatnék?
2013. szept. 9. 21:27
 3/3 A kérdező kommentje:
jah igen és windows 7-em van
2013. szept. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!