Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan telepítsem a Payday 2-t?

Hogyan telepítsem a Payday 2-t?

Figyelt kérdés

letöltöttem a payday 2-t FLT formátumban. Nincs daemon tools ikon amit mountolhatnék....csak svf. formátum meg rengeteg kis hülyeség. Tudom h winrarral kell kicsomagolni de csak az svf. fájlt vagy az összeset ami az első DVD mappában van?

mert az rengeteg idő lenne....majd' 4 óra!

Kérlek segítsetek már nagyon szeretnék játszani vele!



2013. aug. 28. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Na. svf. fájlok azok fehér fájlok?


Ez a menet:

1. Rányomsz az első fájlra,és kicsomagolás (winrarral)

vagy bemész winrarba és ott csomagolod ki.

2. Deamon Tools !Lite! kell, és jobbalsó sarokban a ''rejtett ikonok megjelenítése'' gombra nyomsz,ott lesz az ikonja. Arra jobb egér virtuális eszközök,egy eszköz fölé viszed az egeret,majd kép csatlakoztatása. Csatlakoztatja,akkor normális esetben kidob egy kis ablakot,ott rámész hogy mappa megnyitása majd a setup.exe-vel futtatod. (nem töltöttem le,csak így szokott lenni)


1.(kiegészítés): Szerintem azzal a sok fájllal az a bajod,hogy nem Winrarral csinálod. Megnyitod a Winrart,megkeresed a fájlokat,majd az elsőre rámész,és kicsomagolás (felül)

Ekkor csinál egy képfájlt,azt rakod be a 2. pontban leírtak szerint.

Remélem érted amit írok. Sok sikert!

2013. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sikerült, köszi :D
2013. aug. 31. 15:29
 3/4 anonim válasza:
2014. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MesterDávid válasza:

A legegyszerűbb megoldás hogy megveszed és a steam egyszerűen és könnyen telepíti neked...

Bocsi :)

2016. márc. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!