Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes még pénzt ölni a...

Érdemes még pénzt ölni a DDMT2 szerverbe?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alapjáraton semmilyen szerverbe nem érdemes pénzt fektetni, mert "felesleges pénzkidobás" és a többi, nekem ugyanez a véleményem a hétvégi IHB (iszunk, hányunk belefekszünk) bulikról, de ezt leszámítva van még jövője a szervernek? Van annyi játékos, hogy ne zárják be fél éven belül?

2013. szept. 8. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bezárják, bezárják...

Tavaly ősz óta van ez, meg, hogy behozzák a 150-es szintet, lósz r se lesz belőle. ATAG sz rik az egészre. Ha még ő a SA. Ezen a szerón már csak SÉvel lehetsz valaki, vagy farmolsz 3 hónapot a 32 dupláért, nem viccelek 3hónapnyi, napi 2-3 óra farm... Ha meg megvan a 32 dupla, mi lesz? PVP verseny örülsz ha évente van. Haverozni, csajozni nem lehet rajta, úgy elb szták... Keress mást! Hidd el, nem éri meg.

2013. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy már minden mást próbáltam az elmúlt sok évben. Hónapokat, egyes helyeken évet töltöttem el, szenvedés mindenhol.

3 hónapnyi farm nem is sok. Máshol 3 hónapokat farmoltam 1 itemért úgy, hogy még SÉ-ztem is.

2013. szept. 8. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes... De próbáld ki a sima GF szervert, a metin2.hu-t...
2013. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Banderasz094 válasza:
74%
Eredeti gameforge-os metin2-őtajánlom,Pegasus szerverre,ottvannak a legtöbben,meg a legnormálisabbak,az összes birodalom király,én chunjo-s vagyok,igaz vannak nagy balhék is,de azok élvezetesek,rendes birodalmi war :D
2013. szept. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

GF? Ott kezdtem anno, de egyszerűen nincs türelmem órákon át ölni X% expért. Nemrég oda is visszanéztem, de miután az 5. metin is üresen hullott szét meg is untam.

Ráadásul az a szerver nem is az én pénztárcámhoz van tervezve. Amennyiért ott veszek egy hónapos tapigyűrűt, annyiból más szervereken már szereztem egy komolyabb holmit.

2013. szept. 11. 16:33
 6/6 anonim válasza:
hát figyelj én a mai napig ddmt2-zök és 1 napi ha 5 órán át farmolsz egy jobb karival sd2 ben akkor már simán meg tudsz venni egy jó kis duplás kinget és szerinzem max akkor ölj bele pénzt ha nagyon kell mert karácsonykor minding kapunk sét.
2013. szept. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!