Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A silkroadba melyik szerverbe...

A silkroadba melyik szerverbe érdemes játszani?

Figyelt kérdés
már letöltöttem de nem tom melyik szervert válasszam melyik a legjobb?

2013. szept. 6. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
eredeti szerveren már nem érdemes játszani sajnos. Én kb 3 évig játszottam, és van egy 105ös wizzardom, de már kb másfél éve nem is léptem be a játékba. Már csak a pénzről szól a játék. Maga a játék nem fizetős de 100-as szint felett ha bármit csinálni akarsz ahhoz pénzt kell költened rá. És 100 alatt nem nagyon tudsz semmit sem csinálni mivel mindenki magas szintű és csak nekik csinálnak különböző eventeket stb. Sőt, már magyarokkal sem tudsz nagyon találkozni egyik szerveren sem. Ha mégis játszanál vele akkor talán próbáld a Sro-r-t az vmivel felhasználó barátabb vagy esetleg keress egy jó privát szervert bár manapság azok is a végüket járják.
2013. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En a DemonRoad privat szervert ajanlom, 60-70 NAGYON aktiv magyar jatszik rajta es 3 magyar is van a GM-ek kozott!:)


Cafolnam az elso Valaszolot, en 118 level voltam, TELJESEN bot nelkul, jo-jo rohadt sok munka volt de megcsinaltam.. es 13D legend +7 fegyverem is volt es ugyanugy 13D settem is, tele voltam penzel, avatarokkal, fellowokkal.. es egy penny-t sem koltottem ra! Okosan kell jatszani meg sok szerencse kell es persze nehez munka. Viszont ilyet rajtam kivul csak 1 embert ismerek aki el tudta erni, az pedig a tesom, a tobbieknek tenleg lehetetlen volt bot nelkul es penz nelkul jatszani..

2014. jún. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vok, miután abba hagytam, pár hónappal később volt az az event, hogy szedegetni lehetett sorra a legendary cuccokat uh az nem jelent semmit, am meg mennyit játszottál akkor ha 118-ig kézzel vitted? Én egy elég jó pt-ben 104-ről 105-re kb 4-5 nap alatt fejlődtem úgy h ment 0-24 a pt...
2014. jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok.. Kuldikkel azt hiszem 110-ig jutottam mert utanna kifogytak majdnem.. onnantol kezdve 2 tesommal partyba nyomtuk naponta 5-12 orat kb 1 evig kisebb szunetekkel.. (karacsony.. unnepek.. mikor tanulni kelett.. stb...) Farmolni 110-tol mar egyaltalan nem farmoltunk, igy konyebb volt.. ha jol emlekszem volt 1 kuldi amit naponta fel tudtam venni 1-szer.. az is sokat segitett minden nap.. kozben ejszaka kint voltam stallba.. kereskedtem... gazdagodtam.. olyan szerencses voltam hogy a vegen mar annyi goldom volt hogy barmit megvehettem, es pvp-ben a penzeseket is elvertem... akik nem hittek el hogy 1 centet sem koltottem a jatekra.. ezert levertem oket megegyszer :D
2014. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
meg mindig 2. ... ja es kezzel kb 100x gyorsabban lehet gyapni mint kezzel.. en bowos 2 tesom meg wizz es nuker volt.. jo bevallom neha estenkent befizettunk botos taxira, de mi nem gyaptunk.. es ilyen 113-as mobokhoz.. 110-esen, ugyhogy nem kaptunk sok xp-t, de csak neha volt ilyen.. mi elveztuk a jatekot.. elveztuk a kuldiket, a gyapast, az egeszet... jo.. neha volt hogy foldhoz b*sztam az egeret mert mar elegem volt :D de utanna ugyanugy nyomtam mint azelott.. szoval csak azert mondom hogy nem lehetetlen..
2014. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!