Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amióta euw-en játszok nem...

Amióta euw-en játszok nem érek el sikereket lolban van ennek valami különöseb oka?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja játszok league of legendsel és egész szép sikereket értem el az eune szerveren szinte mindíg nysrek normalban 80% ban draft ban 90% ban étlag 10-15 killel 2-5 halállal és 7-10 assistal de nemrég regisztráltam euw-re és ott még botok ellen is szörnyen játszok nem értem hogy ez miért van

2013. aug. 18. 23:33
 1/6 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Gondolom a Nordic-os acc-on voltak rúnáid,west-en meg még nincsenek.
2013. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen voltak de a többieknek is :D amúgy most nézem mennyi mindent elírtam na mindegy
2013. aug. 18. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:

EuWest veszten értelmesebb emberek játszanak mint Nordicon (nem túl sokkal, de érezhető) emiatt "nehezebb" is. komolyabb a játékmenet és nem a szerencséről szól hanem a skillről. Bár én nemjátszok normálokat. (Az utolsó fél évbén nagyon csökkent a színvonal..., tele van olyanokkal akikről most nem szeretnék részletes leírást adni ;)

UI.: Nordicon kerüld a lengyeleket/oroszokat.

2013. aug. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(utolso vagyok) én Nordicról transfereltem westre, ugyhogy ezt tapasztalatból mondom.
2013. aug. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van westen is meg easten is accom de főleg easten játszok. Hát ha lehet így fogalmazni más közeg a kettő. Más játékosok vannak stb. Westen valóban sokkal jobb a közösség , több a jó player bár már az is tele van szerencsétlenekkel.
2013. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van mindkét szerveren 30as accountom. Nagyon más a kettő. Westen sokkal komolyabban megy minden, ha meg akarsz tanulni rendesen játszani euwestet ajánlom.
2013. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!