Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én gondolom úgy, hogy a...

Csak én gondolom úgy, hogy a Mass Effect trilógia az egyik legszomorúbb lövöldözős játék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kijátszottam mindhárom részt. Teljesen beleéltem magam a játékba, ennél jobb történetű játékkal még nem találkoztam. Néhány szituációban, amikor meghal egy ember a játékban, vagy ilyesmi, akkor olyan élethűen fejezi ki magát a játék, mintha ott lennék én is, amikor az az ember meghalt. Pl.: amikor véget ért a 3. rész, és felfedeztem, hogy Shepard mennyit is küzdött azért a pillanatért, szinte vele együtt szenvedtem. Ti is így éreztetek a játék alatt?

2013. aug. 18. 01:34
 1/6 -Igazmondó- ***** válasza:
Igen, elvégre erre épít a játék, hogy minél jobban fejezze ki magát, és minél jobban rávegye a játékosokat, hogy beleéljék magukat. Szépen kidolgozott játék, nagy kedvenc :)
2013. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem is a kedvenc játékom a crysis után :D
2013. aug. 18. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:

A Mass Effect a legjobb trilógia, amit valaha csináltak, a Bioware nagyon kitett magáért :) De engem kicsit kiakasztott az hogy nincs túl sok különbség a 3 végződés között, inkább csak a robbanás színe. Az Extended Cut egy fokkal jobb volt, ám még mindig merőben rossz :D


Javaslom a MEHEM-et (Mass Effect Happy Ending Mod), amiben a srác egyedül megcsinálta, amit egy teljes fejlesztőcsoport nem tudott: Rendesen befejezett egy jobb véget érdemlő trilógiát.


Ha meg más szerepjátékot is akarsz játszani, akkor ajánlom a Star Wars Knights Of The Old Republic 1-2-t (a 2-t a Restored Content Mod-dal, és sok más egyéb moddal :D )


Kicsit régebbi játék, de a valaha készült egyik legjobb szerepjáték :)

2013. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Mass Effect trilógia eredetileg filmnek indult(innen a mély történet) ám amerikában nem kellett senkinek. Most, hogy ekkora sikere van vinné a Columbia, az Universal és a Warner Brothers Pictures is. Állítólag 2014 október körül kezdenék forgatni és a főszerepben Matt Damont látnák szívesen!

Internetes források.

2013. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2013. aug. 19. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Na igen, a Mass Effecteknek van egy olyan érzelmi töltése, ami mostanában kevés játéknak van. Az endingtől eltekintve, ha nem is tökéletes, de nagyon jó, a mai napig játszok mind a három résszel.

Szomorú hogy Shep három endingből kétszer megszűnik létezni, és az egy alkalom, amikor nem, akkor is nagy áldozatot vállal, de kellett. Ha Shep is életben marad, és mindenkit megmentett volna, akkor elvesztette volna a lényegét az egész, nem is lett volna meg a katarzis, csak jobban ki kellet volna bontani a sztori végét, legalább úgy mint az Extended Cutban, de inkább jobban :D

Persze sok más szomorú jelenhet is van, mint pl. Mordin végső jelenete, és még néhány, de vannak szép, és humoros jelenetek is (mondjuk a Citadel DLC bulija mindent vitt, mint ME fannak, nagy élmény volt mindenkit egy helyen látni, és dumálni velük).

2013. aug. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!