Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ugye nem én vagyok az egyetlen?

Sackboy kérdése:

Ugye nem én vagyok az egyetlen?

Figyelt kérdés
Éreztétek már úgy, hogy játszottatok egy videójátékot (valószínűleg többrészes) és nagyon bonyolult és érdekes sztorija volt. És egyszer csak lejátszottad a legkisebb részletet is. És aztán volt egy érzés. Hogy most milesz...mintha elhagyott volna egy legjobb barátod xD . És akkor kiderül,hogy lesz folytatása...de ekkor meg attól félsz, hogy elfogják rontani, meghogy elkeverik a sztorit stb. Remélem nem én vagyok az egyetlen,aki képes volt letörni egy játék vége után

2012. ápr. 15. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy van ilyen.. Addig nem baj, míg ez a hétköznapokban nem befolyásol. Tehát érezheted hogy jajj, de kár... most mi lesz, milyen játékkal fogok játszani..De ha emiatt sírva fakadsz az utcán, vagy nem tudsz emberi kapcsolatokat kialakítani/fenntartani, na az már elmebaj.
2012. ápr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem filmekkel van... Hogy mi lenne ha lenne 2. rész meg ilyenek :D
2012. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jólvan,azért nem gondoltam,hogy most már elmebeteg vagyok :D Azért nálam ez is csak olyan 10 perces szomorkodás,aztán minden a régi :D Am nálam is van ilyen filmekkel...főleg azután,hogy megnéztem a Harry Potter összes részét...és rádöbbentem,hogy vége van. Vagy ugyanígy könyvekkel. Amikor befejeztem,akkor elkeseredtem :P
2012. ápr. 16. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!