Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League Of Legends Zyra?...

League Of Legends Zyra? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos mi a véleményetek zyrárol? Mert én megszeretném venni de sokan modják, hogy ne vegyem meg mert béna a többiek azt mondják hogy nagyon jó vegyem meg. Sokan mondják hogy earlys, de sokan mondják hogy late games
2013. aug. 13. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Miden egy vadállat tud lenni 1-2 champ ellen. És boton a bokroknál is jól jönnek a bogyói. De az ultiján túl nagy a decay, mert lazán kisétálsz belőle. Rankedon counterpickelni érdekes dolog vele. De nekem nem jött be.
2013. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia Gold I Mid laner vagyok. Leírom amit tudok.


Zyrának komoly gyengeségei vannak mobility téren, mivel semmilyen menekülési képessége nincsen ezért a junglerek elsődleges célpontja szokott lenne. Ezzel szemben nagyon jó a CC-je és nagyon nagyokat tud burstölni ha úgy buildeled. Zyra az egész játék folyamán erős ha jól használják és megfelelő kompozícióban (például olyan csapatba ahol nincs védelem nem érdemes vinni). Problémája az, hogy late game teamfightokban nem mindig éri el az ellenséges ADC-t ha annak nagy a range (Cait vagy Trist pl). Szerintem próbáld ki Lissandrát eléggé hasonlítanak csak Lissandra mobilisabb.


Remélem segítettem.

2013. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, szerintem ha valaki megtanulja használni, aprít vele gyönyörűen. Én kipróbáltam, nekem nehéz volt :)
2013. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 -Igazmondó- ***** válasza:
Szeretem én is, de csak akkor játszom vele, ha ingyenes. Nem venném meg.
2013. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ehez hozzá tenném, hogy sokan inkább azt ajánlották inkább Rivent vegyem meg.

Leginkább mid laner vagyok de elválallom a solo toppot is

Röviden a kérdés : Riven milyen?

2013. aug. 14. 00:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Riven OP, az mindenféleképpen megéri... Counter se igazán van rá. Én a második meccsemen Pentát nyomtam vele. (Ranked) Gold
2013. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért Kennen ellen ne menj vele.
2013. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia már nem biztos h aktuális a kérdés de azért én is írok a véleményt. Abszolút Zyra main vagyok. Szerintem supportnak hanyagolható de midre brutális (kivéve Ahri ellen) Mindig meglepőnek találtam, ha valaki supportnak akarja, mert hatalmas a AP-je raadasul egy EWWQ-val egy gyengébb ellenfelet megöl, egy erosebbet erősen megsebez, egy EWWQR-el meg bárkit kinyír. Persze ehhez megfelelo build kell, es abszolut nem supp build) Szóval egy mid laner Zyra egyreszt meglepi az ellenfelet (hiszen nagyon kevesen jatszak es azokis 95% supportnak) masreszt hatalmas sebzest be tud adni. Azt hozzá kell tenni hogy nagyon (tenyleg nagyon) nehez karakter (sokan nem gondoljak igy de ha valaki jol akar vele jatszani annak fel kell kotnie a gatyajat) Szóval en csak ajanlani tudom, nagyon szeretheto, eros, es ha jol hasznalod legyozhetetlen karakter. (BTW kicsit papir.... Erre figyelj)
2018. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!