Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudom hogy sokan írták már de...

Tudom hogy sokan írták már de nincs kedvem keresgélni utánuk ezért milyen jó játékokat ajánlanátok nekem aminek a játékélménye fenomenális illetve grafikailag se semmi. Nos?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 14:33
1 2
 1/11 mateman15642 válasza:

Operation Flashpoint dragon rising:ezt ha szereted a lopakodósat és ami nagyon élethű

Crisys:ez nagyon izgalmas és jó a grafika

Orcs must die 2

Call of douty részei

battlefield 3

battlefield bad company 2

Farcry 3

Farcry 2

Ghost recon feature soldier

Command and conquer red alert 3 ez stratégiai de jó a grafika

Splinter cell conviction

mass effect 3

Arma 2,3

2013. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi de olyanokat nem tudsz esetleg amik hasonlóak ezekkel mint a Deus Ex Human Revolution, Hitman Absolution, Fear, Dead Space??????
2013. aug. 13. 16:20
 3/11 mateman15642 válasza:
Sindycate ez olyan mint a deus ex
2013. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mateman15642 válasza:
Csak jobb én a deus exel játszottam de nekem unalmasnak tünt
2013. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 mateman15642 válasza:
EZ olyan mint a hitman kicsit Manhunt 2 de én kicsit ezt betegesnek találtam.
2013. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mateman15642 válasza:

Ja és a dead spacéhoz hasonló Resident evil 5,Resident evil operation racoon city


DE ha leirnád hogy milyenekre gondolsz többet is tudnák pl: hogy tps vagy fps vagy rpg

2013. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem az mindegy hogy fps vagy rpg csak a sztorija legyen érdekes ne pedig olyan mint a Manhuntnak (a játékkal nincs bajom csak unalmasnak tartom a történetét), a játékélmény élvezhető legyen ne csak lövöldözni lehessen benne mint a Battlefieldben (szintén nincs bajom a játékkal csak idő után norbiddá válik a folyamatos ide oda lövöldözés) illetve a grafikája és teljesítménye nyomjon némi gépigényt. (A COD 3 és a BF 3 is akadálymentesen futott a gépemen persze nem vagyok grafika örült, annyira nem fontos nekem az, csak ne legyen rajzolt grafikájú) :D

Tehát ilyen elejétől a végéig nyomon követhető története legyen, ne csak lövöldözni lehessen benne, továbbá legyen türhető a grafkója is :) Nem rég kezdtem leszedni a Biosoch Infenitit (nem tudom hogy kell leírni) szóval azért nagyjából kapizsgálod milyenek jönnek be nekem :)

2013. aug. 14. 13:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Utóirat: "Syndicate" tetszett a Skrillex-es trailerje...... kipróbálom :DD
2013. aug. 14. 14:00
 9/11 mateman15642 válasza:

Hát ezek alapján ajánlom a singularity -t

AZ Arma 2 jó a grafika nem csak lövöldözős nagyon kell benne taktikázni mert 1 lövéstől is meghalhatsz benne.de az irányítás borzalmasan nehéz. akkor itt van még a fallout 3 ez nagyon jó jatek mindenképp próbáld ki szerintem.

2013. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az Arma nem érdekel. A singularityt és falloutot pedig már kivittem :D
2013. aug. 14. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!