Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért várják olyan sokan a...

Miért várják olyan sokan a Watch Dogs-ot?

Figyelt kérdés

Szerintem nem egy hatalmas játék, jó lehet a 10 éveseknek bejön, h két kattintással le lehet valakinek nyúlni a pénzét, de most na, ettől én nem szarom össze magam.

Ez a bohóc reklám meg, amit most dobtak ki?!

Ma meg néztem a GTA V gameplay videóját, hát mellette szerintem bőven elbújhat..


2013. júl. 12. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azért mert:

-nem egy sorozat sokadik darabja, hanem végre valami új

-sandbox játék

-lehet, hogy te "nem szarod össze magad" a hackeléstől de ez sokaknak bejön mivel ilyenről még nem készült játék és újdonságot tartogathat


És mellesleg valószínű, hogy a grafikája is kiemelkedő lenne.

Nem mintha védeni akarnám a játékot, hisz nem mondok róla véleményt amíg ki nem próbáltam de érthető, hogy miért szimpatikus sok embernek.

2013. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, te milyen trailert néztél, de tuti eltévedtél. Nem az atm hekkelés lesz a lényeg a játékban.
2013. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De látom annyi eszed nincs, hogy leírd, h akkor mi....
2013. júl. 18. 18:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Neked meg annyi eszed nincs mint egy marék lepkének, mert még az is felfogja a trailer(ek) alapján, hogy milyen a játékmenet.
2013. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék 29 vagyok és gyanítom, hogy a Gta 5-öt is meg fogom venni (ha veszek alájuk vasat it) mert az is ütősnek tűnik.
2013. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Semmi extra nincs a játékmenetben, egy kalap szar az egész.

Egy nagy parasztvakítás!

Majd meglátjátok, h bukó lesz és a GTA lesöpri, mint a szart.

2013. júl. 18. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Pardon, látom hogy egy tizenéves kölyök vagy, aki GTA vs Watch Dogs vitát szeretne generálni, én ezt kihagyom.
2013. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, de leírhatnád végre miért hokizol erre a játékra?
2013. júl. 18. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
A kettő játék teljesen(részben hasonló) más műfajú.Ez olyan mitha a marveles és a DC-s karaktereket hasonlitanánk össze vagyis:nagyon hasonló de valami más.Megj ez csak példa volt
2013. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Megsincs a géped hozzá te kis p*cs ge **ci. Ezért lehurrogni egy játékot meg a készítőket akik már 2009 óta fejlesztik a játékot. Ki*aszott vagány gyerek vagy.És a gtaV-el akarod összehasonlítani ami már 5részen keresztül ugyanazt a sz*rságokat szajkózza: "menj ide,lopd el a kocsiját,lőddle" Hát ku*va jó. Semmi vérfrissítést nem vittek véghez a nagy a rockstar barátaid. Bújj el te kis cs*ra mert megtalállak véletlen és megba**zom a szádat.
2014. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!