Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A league of legend-ben (lol)...

Sanyi1234567890 kérdése:

A league of legend-ben (lol) hogyan támadjak a lila csapat tagja ként lefele, úgy, hogy lássak is valamit? Részletek alul.

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy felfelé több mindent lehet látni mint lefelé, nagyobb a látómező.De lefelé semmit sem látok :(


Van valami mód amivel meg lehet cserélni, hogy lefelé lássak többet, illetve hogy távolabbról lássam a karaktert?


Csak lock-olt karakterel tudok játni, 1-1 ultit el tudok lőni a nem lock-olt kamerával de több nem megy, próbáltam gyakorolni botokon, de nem tudok úgy játszani.


előre is köszi :)


2013. aug. 6. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lockolt kamerával max távolsággal ugyanakkora mindkét irányba a látótávolságod, ami zavaró lehet, az a HUD mérete. Az interface opción belül lehet állítani a minimap/hp mana bár/bajnok kép méreteit állítani, ezeket csökkentsd.
2013. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esküszöm uninstalálom az egészet a fenébe ha felteszel 1 videót, pl lux Q képeségével (csak példa)ha ugy van nálad ahogyan mondod. Nekem felfelé látszik az egész, lefelé meg nem látszik a vége meddig lőheted el. Sokkal töb minden látszik felfelé és nem az a gond, hogy pl a mapp belelóg hanem hogy felfele látom a skilshot végét lefele meg épenhogy csak a felét és ez pl 1 nidale-nál vagy bárki másnál iszonyat irritáló, ezt elbta a riot.
2013. aug. 6. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért lehet unlockolt kamerával játszani. És azért van segítő csík a skillshotoknál, hogy utána nézz. Ha nem elég lekicsinyíteni a HUD-ot, akkor ne játsszál ranged champekkel, vagy a LoL-al. Nem is tudok elképzelni, egy global vagy long range ultis karaktert lockolt kamerával. De olvasgattam a fórumot, és ott azt találta ki egy csávó, hogy space-re bindelte a lockolást. És így gyorsan tudta váltogatni.
2013. aug. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem csak arról van szó, lehetek 1 jax-al vagy bárkivel mert ha lentről jön 1 ranged támadás akor az ellen védekezni sem tudok, szerintem oltári nagy baromság volt ez, hogy lefelé kevesebbet látni mint felfelé, akor hogyan térjek ki bármi elől ami lentről jön? hát esélytelen.

Akkor meg minek a lock.olt kamera? egyszerűen nem értem a hülyeségüket.

2013. aug. 7. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!