Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet ennek a régi, felülné...

Mi lehet ennek a régi, felülnézeti űrhajós játéknak a neve? (nagyon jó volt)

Figyelt kérdés

Még akkor játszottam vele, amikor Win98-unk volt.


Nem emlékszek már sok mindenre, de imádtam a játékot.


Egy kis űrhajóval voltunk, az eleje asszem szürke volt, a vége bordós. (nem biztos)


Fel lehetett venni fegyvereket, volt pl repülő, szürke szélű, de átlátszó, színes pöttyös dobókocka, az is adott valamit.

Vagy volt olyan fegyver, ami ilyne lila puskaszerű, és azzal sugárban több sort ki lehetett egymás mellett lőni, amik robbantak. Mindenféle ellenfél volt az űrben, pörgő fekete űrhajók amelyek fegyvereked védtek, stb.


Azt tudom, hogy nekem a demo változata volt meg.


De vajon mi lehetett a neve? Valaki tudja?


Vagy valami 98-as vagy ekkortájt létező űrhajós

felülnézeti játékok?



Remélem valaki ismeri :]



2013. júl. 23. 22:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és nem volt azért olyan gagyi grafikája ahhoz képest, tehát nem volt az a nagyon pixeles.
2013. júl. 23. 22:40
 2/7 A kérdező kommentje:
És akármerre lehetett menni, tehát enm olyan, h jönnek fentről az ellenfelek és csak előre.
2013. júl. 23. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy a DemonStar
2013. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem sajnos :(
2013. júl. 30. 21:15
 5/7 anonim válasza:
Hello. Hát nem tudom hogy még nézed-e erre a kérdésre a válaszokat de nekem is van egy ötletem ami szerintem tuti. A játék neve 'Warblade'. Remélem ez az. :)
2013. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aqis válasza:

A Tyrian-t keresed. Nagyon nagy partikat csaptunk vele anno. Viszont ahhoz, hogy a mai gépeken rendesen (lassan) fusson, ahhoz valamit trükközni kell, de neten van rá megoldás.


[link]

2014. márc. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 M4rciB0x válasza:
Space Chiken vagy hasonlo
2014. máj. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!