Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a half life 1 és 2 története?

Mateman15642 kérdése:

Mi a half life 1 és 2 története?

Figyelt kérdés
végigvittem az 1 et és a 2 ep1 et is magyar felirattal de egyszerüen nem értettem meg hogy miről szólnak vagy ez az egész.
2013. júl. 29. 00:21
 1/3 anonim válasza:

Half Life : [link]

Half Life 2 : [link] _2

2013. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát én ugy tudom hogy az első rész::Gordon freeman tudós elmegy black mesa kutató központba ahol egy kisérlethez hivják gman nevezetü öltönyös alak ad egy kristályt a kutatóknak ami miatt kitör a káosz és elindul a riasztás black mesa környékén majd jönnek a "a tisztógatók" azaz a katonák és meg kell szökni illetve véget kell vetni és gman ajánlatot tesz vagy elmegyünk a vonattal és nem lessz semmi baj vagy maradunk és meghalunk ez a vége!!a második:gordon beér a vonattal az állomásra ahol kiderül hogy valaki mások is megszálták a világot és a nexus nevetü nagy épületböl irányitják és a lázadók oldalára álva elpusztitani a bázisukat meg a nexust
2015. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Half-Life Modplayer válasza:
A half-life 1 története: Egy 27 éves ember Dr. Gordon Freeman. És ö az egyetlen aki szabad és ez a titokzatos Gman végig figyeli öt. És nem Gman adta éány ugytudom hanem Helment és a csapata hozta a xenröl éa meg átkozta azt a fö boss Nilhant. És ezért lesz ez az örületes invázió hogy megszája nilhant a földet ugyan ugy mint a xent és rabigába hajtsa. Gmen kimenti Gordont eböl az örül hejzetböl amikor megölte Nilhant aki valamijen kapcsolatba volt gmanel. És két válazstása lehet hogy segiti Gmanterveit a jövöbe erealapul a Hl2 vagy ojan csatába ragad amiböl ne jöhetki ere alapul a Half-life:invasion mod. én legaláb is ifgy tom.
2016. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!