Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A LoLban milyen hangulatos...

A LoLban milyen hangulatos hősök vannak?

Figyelt kérdés
olyan hősre gondolok akik nem feltétlenül hű de erősek, viszont jó a játékhangulata, eddig threshel és swainnel játszottam akiknek tetszett a hangulata, tudom hogy elég furcsa kérdés de minden választ örömmel fogadok, függetlenül attól hogy ez szubjektív dolog így lehet hogy ami másnak hangulatos nekem nem tetszik

2013. júl. 27. 16:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Wukonggal is fun játszani, mikor csak simán megállok, erre az ellenfél elmegy mellettem, mert azt hiszi a képességemet használom :D Meg a sima eltűnés is jó.

Ahrival is szeretek lenni a mozgékony ultija miatt meg ugye a charm se rossz :)

2013. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szerintem ebben a kategóriában egyértelműen Shaco viszi a Primet . Akkora arc hogy hihetetlen :D . Olyanokat juke-ol és utána csak röhög , trollkodik . De lategameban amugy eléggé használhatatlan .
2013. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
shaco és ahri, esetleg fizz
2013. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 rafikesz ***** válasza:
módosítanék: Shaco, Jinx, Annie, Veigar és Fizz :D
2013. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!